Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

Zkus vyměnit náplň a knot, třeba jen moc papá... 

http://www.zapiky.cz/zippo-zapalovace-prislusenstvi-zippo-nahradni-vypln-do-inzertu

 

Hele kluci, mám problém se zippákem. Po naplnění mi vydrží zhruba tři dny a pak z ničeho nic nechytne. Dříf tam byly aspoň náznaky a doutnal knot, když docházel benzín, ale teď je úplně kaput. Je teda z roku 2003 a už má něco naběháno. Myslíte, že pomůže výměna čehosi, nebo ho mám rovnou uložit do krabičky s ostatními poklady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se přimlouvám za výměnu knotu (případně rovnou i "vaty") a pokud netankuješ origo zippo benzín, pak změnu pumpy, to mi dělávalo největší rozdíl.

 

A pokud už jsi oboje zkoušel, tak ho mrsknout do obálky s jedním centem a poslat na výlet do Bradfordu.

Upraveno uživatelem Kostra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď teda 4 roky ležel nepoužíván, ale co si pamatuju, tak mi to dělal i před tím. Tenkrát hodně špatně chytal, tak jsem vyměnil knot, vatu a šutr. Chytal furt napytel, tak jsem trochu natáhl pružinu pod kamínkem. To už chytal OK, ale prd vydržel. Teď jsem ho jen tak z nostalgie vytáhl a vydrží stejný prd jak tenkrát.

Po těch letech intenzivního používání je celkem dost dobitej, tak nevím, jak by na to s nějakou zárukou koukali. Víčko už moc na to tělo napasuje, ale to by snad nemělo bejt důvodem tak drastickýho úbytku paliva..

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodně lety jsem Zippáky sbíral a doma jich ještě asi deset mě nejbližších mám. Vím, že některé zapalovaly lépe, některé hůře a některé vůbec :D Mám tam dva kousky, kde je asi obráceně nasazené kolečko, nebo má slabý brus a ty nedávají vůbec jiskru, ale zase se to jen tak nevidí a mezi sběrateli se to prý cení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

...

Víčko už moc na to tělo napasuje, ale to by snad nemělo bejt důvodem tak drastickýho úbytku paliva...

Ba právě naopak, toto je důvod. Benzin ti jednoduše vyprchá. V servisu si s tím poradí.

 

Odesláno z mého HTC One mini pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuvěřitelné! A do Longinů dám místo automatické ETy nějaký kvarc, aspoň se mi nezastaví, když je odložím na víkend. A bude po problému :-D

 

Ale ne, mě baví se o zipáka starat. Zůstanu u knotu, vaty a kanínku :-D

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, to jako, že bych do svého klasického letitého koksáku dal plynový střeva?

 

Odesláno z mého HTC One mini pomocí Tapatalk

 

 

Ano,tak nějak.A pak je po problému s vyprcháním benzínu.

 

Ale fuj! To bych ho úplně zabil, celé kouzlo toho zapalovače je v celistvosti projevu a funkce a těmihle střevy bych z něj udělal mutantního mrzáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak...kdyz si nekdo koupi quartzky a hezky si to zduvodni, tak mu je chvalime jako "vyzraly vyber"! Navic musite uznat, ze ten plyn je dost dobra vychytavka a sve priznivce si najde... Na druhou stranu je to jako by dneska Oris zacal delat quartz (kdyz pominu ten ulet, kdy patril pod Swatch).

 

Je to zajimavy, ale ja zustavam u ropy...

e8a5y2uq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tak tohle, mi, pánové, nesmí přes práh....NIKDY....vždyť voni to úplně zabili.... :eek:

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...