Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Ahoj pánové,

chtěl jsem si teď koupit nějakého zipáka, ale při prohlížení v trafikách jsem koukal, že všechny měli dost viklavé víčko směrem do stran. To moje neorigo zippo bylo teda mnohem pevnější a lepší. Jelikož to měly všechny kousky, které jsem si prohlížel, tak se vás chci zeptat, vo co gou? 
Jak si pamatuji, originál zippo bylo vždy trošku těžší, masivnější a pant neměl vůli do strany ani trošku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Tomas8 napsal:

Jak si pamatuji, originál zippo bylo vždy trošku těžší, masivnější a pant neměl vůli do strany ani trošku. 

Jo jo, a byls mladší a tráva byla zelenější a deset deka salámu byl tááákovejdle kus!

Za můžu sebe říct, že takový Zippo jsem nikdy nepotkal a i když jsem měl kousek, který měl vakl o něco menší, tak po roce používání byl na tom stejně jako ostatní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tahle je to ! Xenomorfus mi to vysvětlil jasně - ne chyba, ale fíčura...  🤣

No jo, tráva byla zelenější... No tak já si ho asi taky koupím, abych neměl "fejk" I když to moje není fejk, Je to značka ! Je to STAR-1 a vypadá trochu úplně jako zipák. Asi náhodou...

A kam na ně chodíte? Koukal jsem na Smokenet, ale že bych se do nějakého zamiloval na první pohled, to tedy ne. Nebo počkat a za roku budou nové designy? No anebo z eBaye nějaký Vietnam. Ale zase čtyřku do toho vrazit nemusím...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Tomas8 napsal:

Aha, tak tahle je to ! Xenomorfus mi to vysvětlil jasně - ne chyba, ale fíčura...  🤣

No jo, tráva byla zelenější... No tak já si ho asi taky koupím, abych neměl "fejk" I když to moje není fejk, Je to značka ! Je to STAR-1 a vypadá trochu úplně jako zipák. Asi náhodou...

A kam na ně chodíte? Koukal jsem na Smokenet, ale že bych se do nějakého zamiloval na první pohled, to tedy ne. Nebo počkat a za roku budou nové designy? No anebo z eBaye nějaký Vietnam. Ale zase čtyřku do toho vrazit nemusím...

 

Mrkni na ofiko eshop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus kouknout na řadu “Armor”. Má 1,5x silnější plášť, čili by měla bejt fortelnější. Jesli se to týká i pantu nevím, v ruce jsem to neměl. Co se týká “Vietnam” Zippo z ebay, tak tam bych byl hodně vopatrnej - fejkuje se to víc než Rolexy.

Upraveno uživatelem Katchabba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...