Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

  • Po roku...
Návštěvník Chilliluk

Trochu to tady oživím. Dneska jsem si spontánně koupil konečně mosazný matný zippo...už jsem na to mířil dlouho. Jinak mám ještě asi 6 zipáků různě rozesetých po místech, kde se pohybuju - některé s pro mě poměrně velkou citovou hodnotou. Musím říct, a je to hřích, že z toho zipáku mám snad větší radost, než kdybych si koupil hodinky (což byl původní záměr, proč jsem šel do obchoďáku). Později se pokusím je všechny dostat na jedno místo a vyfotit hezky pohromadě.

 

V zátiší digitálky Timex a počítač Dell, prostě hezky česky USA 😄

IMG_0847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Používáte někdo ty plynový inserty? Jeden čas jsem dost řešil docela rychlý vysychání benzínu, tak jsem zkusil ty plynový inserty. Mám dva tryskový a jeden s normálním plamenem a je to pohoda - dlouho vydrží, použitelný na doutník.., No ale nějak to prostě už neni Zippo - ten je přeci benzinový. Tak to furt přehazuju sem a tam...  

Mimochodem, jaký benzínový Zippo vydrží naplněný nejdéle? No přece ten, který našel Costner u mrtvýho pošťáka ve ztroskotaným letadle ve filmu Posel budoucnosti (The Postmnan) - několik desítek let po apokalypse ho našel, škrtnul - a co myslíte? Hořel. 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Bushman napsal:

Používáte někdo ty plynový inserty? Jeden čas jsem dost řešil docela rychlý vysychání benzínu, tak jsem zkusil ty plynový inserty. Mám dva tryskový a jeden s normálním plamenem a je to pohoda - dlouho vydrží, použitelný na doutník.., No ale nějak to prostě už neni Zippo - ten je přeci benzinový. Tak to furt přehazuju sem a tam...  

Mimochodem, jaký benzínový Zippo vydrží naplněný nejdéle? No přece ten, který našel Costner u mrtvýho pošťáka ve ztroskotaným letadle ve filmu Posel budoucnosti (The Postmnan) - několik desítek let po apokalypse ho našel, škrtnul - a co myslíte? Hořel. 😄 

Hele,je to samozřejmě o tom pocitu.Smrdí celá kapsa benzínem ale je to Zippo.Plním každý dva dny.Když dojde benzín,alespoň jen tak cvakám a hraju si.Na ty plynový inserty jsem koukal ale to si můžu koupit plynovej zapalovač za 10kč na pumpě a je to stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojt napsal:

Plnim tak jednou tejdně. Ale vydrží i dýl. Neplníte to málo? Já tam naleju benzínu, až to někdy kápne z knotu.

Jednou týdně na jistotu. Vydrží cca 10 dní, pokud ho nepoužívám. Jinak podle intenzity používaní, minimálně 4-5 dní. Dokoupil jsem tu extra nádržku na benzín a mám úplně klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...