Přejít na obsah

Zippo


Doporučené příspěvky

Ty wolle....ty seš dobrej řízek....hulíš jak nigerijskej šaman,chlastáš jak "lakatoš",pokukuješ po Dantechnovi....co na sebe prozradíš ještě.....???? :lol2::lol2:

To neni zdaleka vsechno,co mi dali.....myslim,ze jeste pridali...nejake svetry,brejle,tasku,plynovej zapalovac a ted nevim,jestli stan,nebo spacak...stejne jsem to vsecko rozdal....na moji osobe neni nic moc zajimavyho...vsak jsi me videl na srazku.Trochu hulim,sem tam se napiju akorad do prostitutence nechodim.Vadi mi ta gumicka.Pripada mi to,jak lizat zmrzlinu pres igelit.......abych nezapomel,to vlakno s plakatama je spica napad..dik

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zna nazpamet vsechny songy od Miro Zbirka a na videokazetach ma vsechny dily Triangelu .... No proste neni normalni...

Nemam video,na kazetach mam Nagano a poustet si ho muzu akorad na prste....navic mi mlada pred chvili zakazala toho Hamra z vedlejsiho vlakna a rikala taky,ze jsem magor.ALE ONA SI TO MUZE DOVOLIT....A TY POCKEJ V PATEK.... :cheers: :chair: :drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam video,na kazetach mam Nagano a poustet si ho muzu akorad na prste....navic mi mlada pred chvili zakazala toho Hamra z vedlejsiho vlakna a rikala taky,ze jsem magor.ALE ONA SI TO MUZE DOVOLIT....A TY POCKEJ V PATEK.... :cheers: :chair: :drunk:

 

Proc ti ho zakazala? Konecne by byl v rodine nekdo , kdo chlasta vic nez ty :lol: V patek uz to mam doma dovoleny :angel: , ale nesmim to prehnat , rano vezu decka do nejakyho zabavniho parku v nemecku.... :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Teď jsem našel tohle vlákno, tak se taky přidám s posledním kouskem :smoke: Hodinky jsou Quartz, průměr 40mm bez korunky, korunka na trojce dokonce šroubovací a tah je plnej žádnej plech :thumbsup_anim:

 

( kdyby náhodou někdo objednával novej zapalovač na eBay tak se rád přidám )

 

post-8167-1258411393.jpg post-8167-1258412593.jpg

 

post-8167-1258411398.jpg post-8167-1258411412.jpg

 

post-8167-1258411402.jpg

post-8167-1258411408.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...