Přejít na obsah

Rolex Milgauss


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 222
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

echt kancl diving :)

 

 

Heh, tak to su klidný, tak daleko ještě rozhodně nejsem... :D :D

 

Ono takhle to razí jenom na fotce při tom ''správném'' nasvícení a zvětšení. Ale je to jasné, rukou furt šoupu po stole, nebo o něco zavadím, když ruku někam strkám, ono se to nasbírá. Ale leštit se nic nebude. Ani při servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlubix, Cyber: tak jo, díky moc, nebudu se do ničeho pouštět. Jen mě to tak napadlo, když jsem dneska kouknul na sponu, kde ten leštěnej střed dostává celkem záhul...

No jasně, ale kdyš je podomácku došmrrrdláš, tak se přestanou škrábat? Ne, budou za rok vypadat stejně a zase budeš šmrrrdlat a ničit tvar? A jak dlouho to ta spona vydrží? A hlavně, proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdě ale přeci. Tyhle hodinky jsou DOKONALÉ!

No na obrázku ano, tedy pokud je nechceš nosit, ale jen na ně koukat jak na nábožnou fugurku.

Ale jak budou vypadat po pár letech nošení? Budou prosvítat stříbrné rýhy, každý ťukanec se ještě

zvýrazní. Navíc jsou jako pre-owned neprodejné. Protože omlácené PVD odradí každýho, a pro

sběratele to bude navždy bastl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PVD ty hodinky dokonale vzhledove zmrvi. Navic plati vse, co napsal Cyber. Tudy ne pratele, tudy ne.

 

Ta jeta spona je fajn. Me takhle pomalu zacina vypadat luneta na Ingach. Dneska jsem zase vzal futra. Nastesti drevene, ale neco asi bylo zaschle v laku, zrnko pisku, nebo co, bo stopu to nechalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...