Přejít na obsah

Ake Damasko - inhouse


vrcan

Doporučené příspěvky

Zacinam uvazovat nad inhouse, nemam to este nastudovane, ale v hre je vsetko... DK1x, taktiez rucny natah 101, a mozno najpravdepodobnejsie novy GMT.

 

Mozno z toho nic nebude nakoniec, ale keby ano, tak ktore zobrat a preco?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mna je zatial na prvom mieste DK200, ale nevidel som zive fotky este. nad DK1x ma trosku odradzaju ciselne indexy, asi som ozaj skor na klasicke ciarkove... teraz co mam DA38 tak si nejako neviem zvyknut na cisla. Zrejme aj tak vopred napisem do damaska otazku, ake je sklo hrube na dk200, totiz 1,4mm by som uz asi nepredychal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DK200 som si obzeral a skusal velmi pozorne. oproti rendrom a aj zivym fotkam su nazivo omnoho zaujimavejsie. velmi clenite puzdro a kombinacie lesteneho a bruseneho puzdra su podarene. povedal by som ze su to take Damasko lestenky v dobrom slova zmysle. Puzdro sedi dost pohodlne aj napriek pomerne velkej vyske.

 

Inac nechces pockat radsej na ten Damasko divers model? :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem, ze uz jsem objednal 38, (vim ze nejsou inhaus):), tak treba nekdy budu mit to stesti a cest vlastnit 100,101 anebo 14,15.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Obnovil som davny zamer ist do inhouse, a to DK10 black, sklo bez AR.

 

ked sa preda jeden z nizsich modelov ktore mam, hned objednavam :-)

 

dufal som, ze bude v blizkej dobe Damasko diver, ale ako mi pisali, tak neplanuju... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dk11 som zvazoval veeelmi dlho, ale tam uz vynikne velky dial viac ako na dk10.

 

DK10 black je proste zrela volba po takmer dvoch rokoch uvah ktory inhouse. Este nedavno by som zvolil cistu verziu bez Damestu, ale kedze som zistil, ze damest je tuhy a super, chcem ho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli DK11 nebo DK10? Za mne ty 11, videl jsem oboje a ty bile mi prijdou zajimavejsi-vetsi kontrast na cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...