Přejít na obsah

Moony - pravé nebo fíkus?


Povidláček

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně to tam zkoušeli taky, ale borec s knirkem ala Omar Sharif ji tam nemohl narvat. Dil 082SU1589 mi tam proste nešel. Třeba měl ale ten servisak v bílém Omega plášti jen špatnej den, nevim. Nepatral jsem dále. Nechám si tam tu faded - je původní a vintage je vintage. :) Tehdy jsem chtěl, aby byly jak novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono taky nemusi byt tak easy vysypat 35 z pytliku..

 

To ne, kór když ještě končím VŠ a nemám tak úplně, pominu-li sem tam nějaký melouch nebo placenou praxi, regulérní příjem (minimálně do září/října) V podstatě kdybych je od něj teď koupil a dopřál bych jim ZÁKLADNÍ zprovoznění, padly by na to moje veškeré prachy a neměl bych pak ani na živobytí  :frusty: Takže je to spíš v tuhle chvíli takové nevinné snění... daydreaming....

 

Já bych se na to úplně vykašlal. Skoro to vypadá, že toho strýce nemáš dvakrát rád a nosit po někom takovém hodinky není zrovna dobrá vzpomínka ;-)

 

Né že ho nemám rád. Já ho skoro vůbec neznám. Je to strýc mojí přítelkyně, viděl jsem ho podruhé. Nemám na něj žádné vzpomínky, takže bych nošení jeho hodinek asi přežil  :lol2: Tady jde o dvě blbý věci... prokecl jsem, že to nejsou jen tak nějaký hodinky ale mají svojí cenu, a že se s ním přítelkyně vidí jednou za uherskej rok a vztahy nejsou nejvřelejší  :lol2:  jakože evidentně nejšťastnější a nejpříjemnější na nás teď o víkendu byl, když jsme odjížděli a dával nám domácí vajíčka na cestu  :lol2:

Takže teď doma s přítelkyní koumáme jak je dostat. Prej to zkusí přes tetku nějak. Nebo mě napadlo, že by to mohl dát jako svatební dar (tak nějak už pomalu s holkou mluvíme o svatbě, až konečně odpromuju... né že bych se teď najednou kvůli rozpadlejm nefunkčním moonům hnal dobrovolně do chomoutu, zas takovej chronomagor nejsem :clap: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, nevim kdo to tam nabouchal me pred 4 rokama, ale no prob. Dil jsem nedodaval, takze nevim kdo co komu kam a proc.

Abychom neunaseli tema, asi se shodneme, ze osloveni strycka s dotazem na pripadny odprodej je prvni krok. Pokud se vyjevi vule k interfamiliarnimu byznysu, lze pristoupit k handlu. Pokud to nezkusis, nebudes vedet a budes si drbat kebuli.

Edit: ctu ted posledni reakci, jak svatebni dar super, treba prida pri predani vojenskou story, jak je nosil 81 dni v zajeti v konecniku. Modri uz vedi;)

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teď doma s přítelkyní koumáme jak je dostat. Prej to zkusí přes tetku nějak. Nebo mě napadlo, že by to mohl dát jako svatební dar (tak nějak už pomalu s holkou mluvíme o svatbě, až konečně odpromuju... né že bych se teď najednou kvůli rozpadlejm nefunkčním moonům hnal dobrovolně do chomoutu, zas takovej chronomagor nejsem :clap: )

Konečně rozumnej důvod proč se ženit... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...