Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Dobrý den, potřebuji u hodinek Nautica vyměnit korunku a natahovací hřídelku. Můžete někoho doporučit. Zatím se mě povedl najít kontakt jen do Ostravy ale radši bych někoho z Prahy a okolí...

 

Děkuji  za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Takže PLZEŇ - Doubravka

- Zlatnictví hodinářství Masarykova ul. - Přišel jsem tam s géčkama na výměnu baterky+tlakovku samozřejmě. Bylo mi řečeno, že na plastový hodinky tlakovku nedělají. Odešel jsem.

 

+ Zdeněk Kodýtek Masarykova ul., v Centrum doubravka - Přišel, za dvacet minut baterka vyměněná, tlakovka udělaná, dokonce i na hodinkách nastaven čas, což u AW591 celkem obštrukce. 200 peněz, Spokojenost.

Upraveno uživatelem Chobot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potřebuji doporučit hodináře na výměnu minerálu za safír u hodinek Seiko SRP 777 (new turtle). Nejlépe Praha. S hodináři na Dejvické a M. Horákové jsem nepochodil. A K&M mají nedostupný telefon. Případně bych hodinky i někam zaslal. Za případný typ předem moc děkuji. Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potřebuji doporučit hodináře na výměnu minerálu za safír u hodinek Seiko SRP 777 (new turtle). Nejlépe Praha. S hodináři na Dejvické a M. Horákové jsem nepochodil. A K&M mají nedostupný telefon. Případně bych hodinky i někam zaslal. Za případný typ předem moc děkuji. Tom

A tak beru zpět K&M. Volali zpět a dohodli jsme se. Výměna ještě neproběhla, ale s přístupem jsem spokojený již nyní. Díky Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hodinářství U Aleše, Stodolni Ostrava...NEDOPORUČUJI...už předem sem byl ze zdejších příspěvku připravený na to, že pan Svoboda je svéráz, takže sem tam šel s maximální pokorou a relativně prostým požadavkem na zregulovaní strojku a výměny skla u mých Seiko Alpinist...ale pan Svoboda předčil moje očekávání!...asi sem ho vyrušil ze zimního spánku či co...všechno je podle něj problém...

 

Volné úryvky z našeho rozhovoru:

"strojek (6R15) asi nebude mít na to aby se dal zregulovat přesněji než na současných -17sek/den"

"sklo s tak malými škrábanci bych u téměř nových hodinek radši neměnil...ledaže by to byl safír...aha vy máte safír sebou...ehm, tak ano, já to teda udělám...ale jsem zásadně proti tomu"

"tlakovou zkoušku samozřejmě udělám, ale jen na WR50...na víc to nejde, pane!...víte jaký je to tlak?...třeba pneumatiky se tlakujou jen na 2bary!...aha tak vy chcete aspon WR100 ?...tak víte co, já sem si to rozmyslel...tu opravu neprovedu, vemte si holinky zpátky...já takové jako vy už potkal... potom příjdete s lupou a budete hledat na hodinkách každou prkotinu.

 

Přiznejte se chlapi, kdo už u něj byl. :) Já sem si každopádně s úlevou vyzvedl holinky zpět netknuté...protože kdo nic nedělá, nic nezkazí. Panu Svobodovi přeji mnoho úspěchů v podnikání!

 

Tak já tam byl minulý týden. Kolega mi hodinářství doporučil a vychválil..takže jsem VUBEC nebyl připraven na ten šok co jsem tam zažil. 

Věděl jsem, že mají u Aleše otevřeno do 17hod takže spěchám z práce abych to stihl. Na místo určené dorazil jsem cca 16.30 vstupuju do prodejny, zvonek nad dveřmi ohlásí můj příchod a z útrob se ozve...JÉŽIŠMARJÁ!! Ztuhnu pozdravím a tiše čekám co bude dál. Po chvíli se ozve...dobrý den...hned tam budu. 

To co pak následovalo se mi tady ani nechce vypisovat, ale vyslechl jsem si že pána seru, že tohle nedělá, neopravuje, že už chtěl být ve 3 doma a podobně. Hele fakt nemůžu uvěřit, že takovýhle přístup k zákazníkovi ještě dneska projde..nechápu co tam dotyčný dělá. Pokud svou práci umí tak at ho zavřou do dílny a zakázky vyřizuje někdo, koho lidi tak strašně moc neserou!

Pracoval jsem delší čas s lidma a proto jsem na podobné jednání hodně háklivý a mohu říct, že na tom místě už mě nikdy neuvidí! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...