Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

Muzete nekdo blize specifikovat, kde na Florenci se pan Frydl vyskytuje? Diky

 

Zdravim.

 

Je to na ulici Sokolovska, hned u vylezu z metra Florenc. Pro cestujici z MHD pohodlne, pro nas line je tam trochu problem s parkovanim - odvaznejsi to risknou primo na Sokolovske, slabsim povaham muzu doporucit obcas volne misto v ulici Prvniho pluku pobliz Kooperativy.

 

Urcite ale pred navstevou doporucuji zavolat - jak jsem jiz psal, p. Frydl ma nyni "prechodne obdobi", kdy se stridave vyskytuje na Florenci a na Cernaku... Takze domluvit! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera - p. Frydl - CCM - serizeni 7750, cca 5 minut, zadarmo... :)

ale pry uvazuje o tom, ze se na to vyprdne, a bude delat pro nejakou (?!) firmu, ze furt jenom kouka do hodinek... :crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02:

 

Tak to "zadarmo" je jasny - minuly tyden jsem mu teprve vyridil ten pozdrav od Tebe... :) A neopomnel jsem zduraznit, ze takovy propagator by si jiste zaslouzil nejakou slevu. ;)

 

Ale ta druha informace me primo zdesila... Musim se za nim zastavit a nejak ho namotivovat... :crying_anim02:

Jestli prijdu o Frydla, tak si to jdu hodit...... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to "zadarmo" je jasny - minuly tyden jsem mu teprve vyridil ten pozdrav od Tebe... :) A neopomnel jsem zduraznit, ze takovy propagator by si jiste zaslouzil nejakou slevu. ;)

 

Ale ta druha informace me primo zdesila... Musim se za nim zastavit a nejak ho namotivovat... :crying_anim02:

Jestli prijdu o Frydla, tak si to jdu hodit...... :crying_anim:

Až ho půjdeš motivovat, zeptej se ho na křestní jméno, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
vcera - p. Frydl - CCM - serizeni 7750, cca 5 minut, zadarmo... :)

ale pry uvazuje o tom, ze se na to vyprdne, a bude delat pro nejakou (?!) firmu, ze furt jenom kouka do hodinek... :crying_anim02: :crying_anim02: :crying_anim02:

 

A sakra... Komu teď budu lifrovat svoje vintage kousky, které mi celá rodina donesla, když se dozvěděla, že mě zajímají hodinky? Za 14 dní mám dostat cibule po pradědovi z roku 1901 :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Pan Jiri Wildt - ul. U Kavalirky na Smichove.

Telefon 608 304 99 nebo 257 215 537.

 

A ze jsem tak smely - co Ti pan Frydl provedl, ze se mu hodlas vyhnout...? :worried_anim:

 

Diky moc.

 

Pan Frydl mi neprovedl vubec nic, jeste jsem za nim ani nebyl, jen chci mit v zaloze dalsi varianty, kdyby nemel cas ci se mu do toho nechtelo apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes pan Frydl uspesne vsadil do Samuraiu tlustej (odhadem 3mm) safir, cimz z nich z meho pohledu ucinil perfektni hodinky. Nechal jsem pak udelat tlakovou zkousku, meli ale limit 10 BAR, ktery to splnilo s prehledem, takze nevim, zda to drzi tech 20. Ale potapeni me neceka, takze i 10 bohate staci. Safir ma prijemne modry AR. Plus mi prisel remen od Simona, foto dam v nejblizsi dobe do prislusne sekce :).

 

Diky za doporuceni a s klidem doporucuji dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tak mi dnes pan Frydl uspesne vsadil do Samuraiu tlustej (odhadem 3mm) safir, cimz z nich z meho pohledu ucinil perfektni hodinky. Nechal jsem pak udelat tlakovou zkousku, meli ale limit 10 BAR, ktery to splnilo s prehledem, takze nevim, zda to drzi tech 20. Ale potapeni me neceka, takze i 10 bohate staci. Safir ma prijemne modry AR. Plus mi prisel remen od Simona, foto dam v nejblizsi dobe do prislusne sekce :).

 

Diky za doporuceni a s klidem doporucuji dal.

Možná jsi to psal někdy dříve, ale já si to nepamatuju: kdes vzal prosím tě ten safír?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Potreboval by som previesť údržbu u dvoch chronografov, Omega SMP Chrono aj s prebrúsením, pretesnením, výmenou skla + hliníkového číselného krúžka v lunete a Montblanc Star Chronograph s pozlátením puzdra. U Omegy SMP som tu zaregistroval kladnú recenziu na p. Broža v pasáži Alfa. Ak mi alternatívne doporučíte hodinára s fajn prácou, ideálne v Prahe, budem rád.

Minulý týden jsem lehce utopil v moři CASIO (AQ 150W, 100M), ve kterých nedávno p. Brož měnil baterii. Asi neměl den, povedlo se mu uskřípnout těsnicí kroužek :thumbsdown_anim: . Zachraňoval p. Frýdl. Hodinky jsou OK, akorát to poněkud odneslo podsvícení ciferníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte o slušném hodináři v okolí Rožnova pod Radhoštěm, nejlépe s vibrografem? Kamarádovy hodinky Archchimede s začaly dělat skoro minutu denně. Potřeboval by je nastavit cosi přesněji.

 

 

Jeden velmi sikovny pan je ve ValMezu. Ale nema vibrograf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...