Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

... a ten váš slavnej Frýdl mě dneska vyhodil, že má moc práce :)

... ale prý bude mít chvilku až za 14 dnů, že nestíhá :)

Tak teď jsi mě docela rozesmál... 14 dní... nestíhá... :lol2:

14 dní, to je u dobrého hodináře něco jako "nech to tady, hned se ne to podívám". Očekával bych spíš 2 měsíce a dýl... na to, jaké tady pan Frýdl dostává hodnocení bych považoval 14 dní docela za kliku ;)

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi mě docela rozesmál... 14 dní... nestíhá... :lol2:

14 dní, to je u dobrého hodináře něco jako "nech to tady, hned se ne to podívám". Očekával bych spíš 2 měsíce a dýl... na to, jaké tady pan Frýdl dostává hodnocení bych považoval 14 dní docela za kliku ;)

 

Spíš si myslím, že nechtěl slibovat něco, o čem si nebyl jistý že na 100% dodrží. Taková je moje zkušenost s ním. Když jsem u něj byl poprvý, tak mi otevřel hodinky, kontroloval je, něco upravil, vysvětlil mi o co jde a nic si za to nevzal. Nikde jinde jsem podobnej přístup nezažil, u složitějších věcí si na něj klidně počkám.

 

EDIT: Ale vím co jsi tím asi myslel, Jirko. Můj přispěvek nebyl nějak mířený proti tobě, jenom jsem to ze sebe v alkoholovém opojení rychle vypálil.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi mě docela rozesmál... 14 dní... nestíhá... :lol2:

14 dní, to je u dobrého hodináře něco jako "nech to tady, hned se ne to podívám". Očekával bych spíš 2 měsíce a dýl... na to, jaké tady pan Frýdl dostává hodnocení bych považoval 14 dní docela za kliku ;)

 

Však já si nestěžuju, já to chápu. Ale i tak jsem se špatně pochopili, to nebylo "nech to tady, bude to za 14 dnů", ale "stav se s nima za 14 dnů a teprve pak je možná vezmu, teď toho mám hodně". Takže 14 dnů+ regulérní doba opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic moc, podle mě běžná opravička, žádná kompletní renovace, ale prý bude mít chvilku až za 14 dnů, že nestíhá :)

 

No, já u něj teď mám dvoje, a před týdnem mi řekl, že to bude tak za 3 neděle a že do té doby nebude brát další opravy, takže to sedí. Jinak drobnosti často dělá na počkání a za symbolické ceny - mně třeba zprovoznění a utěsnění částečně utopených vodotěsných kvarcek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Rád bych doporučil mistra hodináře v obchodě Oriosa na náměstí Svobody 15 v Brně. U svých Revue Thommen s ETA7750 vlivem neopatrné manipulace s korunkou v době mezi 22.00 hod a 2 hod došlo k přeskočení ukazatele dne v týdnu, takže docházelo k překlápění v poledne (na rozdíl od datumovky, která se posouvala regulérně o půlnoci). Dlouho jsem opravu odkládal (jeden hodinář se vyjádřil, že ?by se muselo sundávat moc ruček? a chtěl 500Kč). Až právě ochotný mistr hodinář v Oriose mi řekl, že to není problém a i navržená cena 300Kč mi připadla odpovídající. Ještě jsem ho poprosil o seřízení chodu (docházelo k mírnému opožďování). Hodinky jsem si asi po 10 dnech vyzvedl, byly opraveny plně k mojí spokojenosti. Odchylka chodu nyní činí +2s den, takže maximální spokojenost a nelze než doporučit.

Upraveno uživatelem Honza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník salamio

Oki znacim si, diky za tip. je tu niekde nanho kontakt alebo je clenom chronomag?

 

Nechci mluvit za Dantechna, ale on to určitě jenom doporučil. Děkuji --- já tam jenom chodím s hodinkama. Snad ti to nevadí, děkuji. Omlouvám se, jestli ti to vadí, ale i v tom se mohu mýlit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani ta vasa komunikacia zavana silnymi sarkazmami :D

ad vyhladavanie: sorry nepouzil som akozto som bol na cestach a na mobile, co nie je zrovna pohodlny sposob.

za dalsi tip Pan Žralý, dakujem tiez dakujem

teraz zacinam spoznavat nevyhodu vlastnictva len jednych hodiniek :(

 

Salamio: :D

Sureshot: Nekde tu kontakt urcite najdes - ja osobne tam nebyl. Ale na foru je strasne proslaveny :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani ta vasa komunikacia zavana silnymi sarkazmami :D

ad vyhladavanie: sorry nepouzil som akozto som bol na cestach a na mobile, co nie je zrovna pohodlny sposob.

za dalsi tip Pan Žralý, dakujem tiez dakujem

teraz zacinam spoznavat nevyhodu vlastnictva len jednych hodiniek :(

 

Noch einmal, Zralý, ne Žralý. :furious:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...