Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

jen update k Volavkovi, co jsem propadl kouzlu chronomagoreni, tak musim uznat, ze u Volavky, kdyz se teda prokousete pres obsluhu k hodinari, delaji opravdu pani hodinari, velky palec nahoru!

Nevím, ta paní, co tam pokaždé, když jsem přišel, byla u pultu, byla vždycky docela fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,ja se nehadam,jen ze jsem fakt neslysel,ze by nekdo lestil titan na hodinkach,uz vzhledem k jeho mekkosti...tlakovku na 200m v Praze urcite nekdo dela,uz to tady kluci resili,v tvem pripade by to asi znamenalo poslat je..projdi vlakna,nekde tu zminka bude.

 

Na tu tlakovku bych se zeptal právě u toho Volavky. Vím, že hodinky na přezkoušení k němu dávají i jiní hodináři, co takové vybavení nemají. Ale jestli tam umějí i těch 200 m, to fakt nevím. Za zeptání ale člověk nic nedá:D

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dlouho jsem hledal v Liberci a okolí hodináře, kterému bych svěřoval své kapesní "poklady" 

 ... a vypadá to, že jsem konečně našel.

Sídlí v Pražské ulici, v prodejně Solitér a je to místní člen tondako.
 
Prozatím mi ze dvou nejdoucích Prima Homis Watch seskládal jedny pěkné, perfektně šlapající.

Jsem maximálně spokojen.
 
Při předávání hotového díla přidal jako bonus i příjemný a pro mne velice poučný

pokec nad svými vlastními kapesními hodinkami.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dlouho jsem hledal v Liberci a okolí hodináře, kterému bych svěřoval své kapesní "poklady" 

 ... a vypadá to, že jsem konečně našel.

Sídlí v Pražské ulici, v prodejně Solitér a je to místní člen tondako....

K doporučení a chvále se jednoznačně přidávám, i když osobně jsme se zatím nepotkali. Zaslání hodinek poštou ale není problém, stejně jako trpělivost odpovídat na laické (a tedy přihlouplé) dotazy a ochota zabývat se a napravovat to, co u hodinek kupovaných z druhé ruky již dříve někdo zručně zprasil.   

Takže člen tondako, jinak Hodinářství A. Kodýtek, Liberec  ? za mne jednoznačně jednička plus několik hvězdiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K doporučení a chvále se jednoznačně přidávám, i když osobně jsme se zatím nepotkali. Zaslání hodinek poštou ale není problém, stejně jako trpělivost odpovídat na laické (a tedy přihlouplé) dotazy a ochota zabývat se a napravovat to, co u hodinek kupovaných z druhé ruky již dříve někdo zručně zprasil.

Takže člen tondako, jinak Hodinářství A. Kodýtek, Liberec ? za mne jednoznačně jednička plus několik hvězdiček.

 

 

Taky se pridam,pomerne zdlouhava korespondence,vzdycky behem chvilky ochotne,ale hlavne vecne odpovi.Momentalne resime jedny hodinky,moc se tesim na vysledek,az bude dilo hotovo,postnu nejaky foto.Takovych jen houst..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím ve spolek, neměl by někdo prosím tip na šikovného hodináře z nebo poblíž Ústí nad Labem? Potřebuji seřídit chod jedněch starších Poljotů...

 

Zkus Růžičku v Děčíně. Jednou jsem tam byl kvůli atypické úpravě tahu a byli ochotní.

 

P.S. ...ale do Prahy to máš z Ústí kousek :-)

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Růžičku v Děčíně. Jednou jsem tam byl kvůli atypické úpravě tahu a byli ochotní.

 

P.S. ...ale do Prahy to máš z Ústí kousek :-)

 

Díky za tip... :-) A předpokládám že v Praze případně Knespl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jedno doporučení:

 

 

Firma:

Deal hodinářství s.r.o.

Ostrava

 

Popis práce (ETA 7750)

- výměna můstku rozdělovače

- leštění pouzdra

 

Cena:

1220,- Kč vč. DPH a poštovného.

 

Jsou rychlí, (5 pracovních dní) komunikují, stačí emailem.

Doporučuji.

 

Zdar

 

Tohle doporučení beru jako "joke", u dealu jsem čekal na korunku pro Nautiky 6 měsíců, rychlejší byla reklamace přímo v USA... :frusty:

Upraveno uživatelem LobotomyBoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Měl by tu prosím někdo kontakt na dobrého hodináře pro opravu mechanických hodinek tak padesát let starých (GUB, Ruhla, Prim) v Blansku a okolí? S trochou komplikací by pro mě připadala v úvahu i Olomouc, kde je asi pravděpodobnost odborného úkonu vyšší - zaujalo mě zde dobré hodnocení hodinářství Valis Chomoutov, mohu poprosit někoho znalého o kontakt na dotyčného, nebo je nejlépe jej kontaktovat přes někde zde na fóru uvedené telefonní číslo (doufejme stále platné)? Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...