Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3000-5000Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tomu černýmu PVD bych se vyhnul, časem se to odrbe a bude to hnusný.

 

Jinak pokud by ses rozhodl pro quartz, tak pěkný, veselý a výrazný jak prase jsou třeba solar divery. Třeba v kombinaci s nějakým pěkným nylonovým nato strapem.

 

13038142473_b6f9a15c12_c.jpg

fcf2ac58f1568643728ba0ca97f59dac.jpgseiko-solar-chronograp-diver-23.jpg

a2678a9aae35960cad0f6ec7ac1e23d811.jpg

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu se loučím s automaty, protože ty ktere se mi většinou libi jsou minimalně 2x dražší než můj rozpočet..

 

Co by jste mi tedy doporučili za quartzky  (velký, výrazný, plný čudlíků a budíků), ale zase nemusejí mít "dualní" čas apod.., vodotěsne (plavani), spíše menší luneta nebo žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se do toho rozpočtu pokusil vtlačit nějaký sportury (pravděpodobně bys musel něco přihodit a samozřejmě nakupovat ze zahraničí, u nás budou ceny brutálně nastřelený).

http://www.seikowatches.com/collections/sportura/

 

Třeba tyhle s big date (modrej nebo černej cifr):

seiko-sportura-feature-660x440.jpg



Lunetu to má, ale při rozměru 44,5mm to malým dojmem působit nebude.

Sportury maj oproti těm nižším řadám lepší zpracování a safír, ale jinak ujdou i ty ostatní chrona jako třeba již zmiňovaný SNDC. Každopádně se 17,5cm zápěstím bych s těma rozměrama byl opatrnej. Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusejí mít stopky..

 

zatim se mi začli líbit např tyto seiko 5 SNZJ67K1 nebo SEIKO 5 SNZG11J1 

 

PVD povrch co maju tie SNZJ67 ti tu asi moc ludi neodporuci, akonahle sa to zacne skrabat, vyzera to hnusne

 

inak z tych Seiko 5, ja osobne mam SRP609, pri istej (velmi velkej) davke predstavivosti sa trosku podobaju na tie Navitimery co si tu postoval :D su to velmi dobre hodinky, cenovo v spodnej hranici tvojho limitu, akurat su len na tahu, ale vymenu zvladnes s trochou cviku a cinskym nastrojom z ebaya za 2 eura za minutu.

Ale ako vidim, zrejme uprednostnujes chronografy, cize za mna Seiko Solar alebo Citizen Eco Drive. :) Tie co sem dal USER47 su paradne a presne ako pise, tieto znacky len zo zahranicia, lebo tie SPC135 stoja napr. na Slovensku 440 eur.

 

a za seba by som skusil este preflaknute, ale v tej cene podla mna vyborne AT0360-50L http://www.chronograph.com/store/catalog/products/AT0360-50L.jpg

zo Singapuru sa daju kupit uz okolo 200 USD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...