Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3000-5000Kč


Doporučené příspěvky

Jestli je tohle tvoje představa ideální velikosti, tak jsou asi všechny rady zbytečný:-D.

Takovýhle příšery jsou vhodný tak na ohromování čtrnáctek na diskotéce v horní dolní, rozhodně to není "smart casual".:-D

 

Ty big date sportury jsou klasickej baterkovej quartz, nějaký další modely jsou i se solárním či kinetic pohonem...

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli je tohle tvoje představa ideální velikosti, tak jsou asi všechny rady zbytečný:-D.

 

Takovýhle příšery jsou vhodný tak na ohromování čtrnáctek na diskotéce v horní dolní, rozhodně to není "smart casual".:-D

 

Ty big date sportury jsou klasickej baterkovej quartz, nějaký další modely jsou i se solárním či kinetic pohonem...

 

Dobře no tedy tak vemu menší :D ale furt se neumim rozhodnout radši bych automaty ale žádny co jsem zatim viděl mi nepadly do oka hned 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míň je opravdu víc. Navíc kdybys chtěl automaty v této velikosti, tak ten rotor uvnitř by snad musel být jak lázeňský oplatek.

Stále podle mě v poměru cena výkon vedou ty skx007, nemůžu si pomoct. Alespoň co se automatu a tvého rozpočtu týče. Sice jsem je nikdy nevlastnil, ale měl jsem je na srazu na ruce a byl jsem z nich fakt nadšený a navíc jsou ikonické. Určitě si je časem pořídím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat je za tuhle cenu je samozřejmě nesmysl. Tipnu si, že ze zahraničí by vyšly kolem 5k včetně dph...Nebo si počkat, až se nějaký objeví v místní inzerci. Jak jsem psal, ceny Seika jsou u nás v kamennejch krámech nesmyslný.

 

Z důvodu reklamace apod. bych radši kupoval v českém kamenem krámě.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míň je opravdu víc. Navíc kdybys chtěl automaty v této velikosti, tak ten rotor uvnitř by snad musel být jak lázeňský oplatek.

Stále podle mě v poměru cena výkon vedou ty skx007, nemůžu si pomoct. Alespoň co se automatu a tvého rozpočtu týče. Sice jsem je nikdy nevlastnil, ale měl jsem je na srazu na ruce a byl jsem z nich fakt nadšený a navíc jsou ikonické. Určitě si je časem pořídím.

To říkám porát!  :clap:  (aby taky ne, když jiné nemám, co?)

 

 

Mrkni ke mě do chlubícího vlákna, kdybys chtěl jiné foto než od strejdy googla... Hodinky tam mám zvěčněny na NATO a tahu, ale už je na cestě docela zajímavý řemen. Až dorazí, hodím tam update.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84204-seiko-skx007/

 

Zakempuj v prodejní sekci, určitě se zase nějaké objeví z ČR/SR.

A pokud se nakonec opravdu pro nějaký model rozhodneš, poptávkou do nákupní sekce taky nic nezkazíš.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každá rada drahá, ale A nebo Q si musíš rozhodnout sám, o S není řeč nebo jo? Ale v limitu který uvádíš zační probíráním Timexu, pak přejdi na Orient a nakonec zkus Seiko. Snad i něco nakonec  najdeš co tě zaujme tak, že sem potom dáš foto.... a bude to hotový.

:photo:  :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblázni a kup SKX007 na tahu (kovový náramek). Hodí se ke všemu a budeš mít opravdu ikonickej kousek, ke kterému se tu všichni neustále vrací...je ale možný, že si před tím musíš koupit pár nesmyslů, abys na to přišel sám :) .

Pokud si ale necháš poradit, doporučuji je objednat přes skywatches, kupoval jsem tam už troje hodinky, pokaždé bez cla a bez problémů. Stačí si zřídit PayPal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenosil bych to, ale ten safir by tam byt mel, cena taky tak. http://www.boccia-titanium.cz/boccia-titanium-3776-04-i284.html

 

edit:kdysi jsem zahledl nejakou vazbu na tutimu, ale CO a JAK, to nevim....

Upraveno uživatelem kaliw124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...