Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3000-5000Kč


Doporučené příspěvky

Pokud se chceš držet dolní hranice rozpočtu a kupovat v českejch kamennejch prodejnách, podle mě nebudeš schopen najít nic lepšího než nějaký Casia z řady Edifice.

Třeba nějaký takový.
http://www.hodinky-koscom.cz/cz/casio-efr-526l-7a


http://www.hodinky-koscom.cz/cz/casio-efr-510l-1a

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty Boccia se mi celkem líbi.. btw opravdu je to titan? za tak poměrně nízkou cenu?

A ty casia EFR 526I jsou asi nejblíž mojí představě


Je hodně poznat ten AR? Nikdy jsem to neviděl naživo a nemohl posoudit...
Ten safír je tedy asi blbost to mineralní sklíčko taky něco vydrží ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U antireflexu záleží, zda je jen z jedný strany nebo z obou (obojí má výhody i nevýhody), zda je nějak zabarvenej apod. V daným rozpočtu beztak nic smysluplnýho antireflex nemá, tak bych to neřešil.

Boccia je titan, ale to sám o sobě není až takovej masivní ečívment. Těžko říct, co za titan to je, asi nic ohromujícího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U antireflexu záleží, zda je jen z jedný strany nebo z obou (obojí má výhody i nevýhody), zda je nějak zabarvenej apod. V daným rozpočtu beztak nic smysluplnýho antireflex nemá, tak bych to neřešil.

 

Boccia je titan, ale to sám o sobě není až takovej masivní ečívment. Těžko říct, co za titan to je, asi nic ohromujícího.

 

Aha, děkuji za vysvětlení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš ne. :D k "TI" vs cena. Pamatuju si, že jako malej jsem u "klenotníka"(nevím, jestli to dávat do úvozovek) viděl TI-hoďky za 7kil. to je takovejch 15let a v kamenný prodejně. :clap: osobně bych na "skywatches" vybral jednoduchý automaty seiko/orient a bylo by. ještě by zůstalo na nějaký řemen/y a byla by chvili fun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud teda ty skx007 opadly nebo se dostatečně nelíbí, tak ty Laco mi přijdou z toho co tu padlo jako jednoznačně nejlepší volba a pro mě subjektivně i nejhezčí. Tomu prodejci bych zkusil napsat soukromou zprávu a nějak se s nim domluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele omrkni značky Police nebo Diesel, tam si vybereš. Stejně chceš nějaké ultravýrazné hodinky a cílová skupina (kámoši a roštěnky) stejně asi nebudou příznivci HH :-) V ČR v Tvém limitu neseženeš nic pěkného v automatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu zvažuji prodat své Seiko SKA371P1. Byli by za 5 tis. Mám je od podzimu minulého roku. Občas nošené. Líbí se mi pořád, ale jsem na štíru s nositelností kvůli váze a velikosti. Nemám moc tlustou ruku a věděl jsem to, ale... :) Jinak jsou na ruce velice pohodlné. Spodní okraje jsou zbroušeny do velkého rádiusu. Na to řada výrobců nemyslí. Proti polisům a spol. je zde ergonomie někde jinde.

post-28049-1433103575,9.jpg

post-28049-1433103583,66.jpg

post-28049-1433103591,99.jpg

post-28049-1433103599,84.jpg

post-28049-1433103612,98.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...