Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondrej75

Dlouho jsem vybíral pilotky od IWCčka a dlouho hledám i nějaké zajímavé hodinky s hnědým cifrem. A včera se mi splnilo obojí najednou nákupem přes zdejší fórum. Tak jsem se konečně po letech zařadil do zdejší IWC rodiny. Myslím, že chvíli z ruky neslezou, znáte to...

20220825_112425.thumb.jpg.31a5813bc078ac64e4994f44e310c0e3.jpg20220825_112939.thumb.jpg.8d8be56cb9ef4bb10389e5b58b84134d.jpg

Upraveno uživatelem Ondrej75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Karussell napsal:

Ty stezejky jsou origo a je jim i uzpusobeno pouzdro(asi jine umisteni a mozna i uhel vrtani) oproti predchozi referenci s rovnyma stezejkama. Me na tech fotkach naopak chybi ten origo aligator, protoze to je opravdu top class, jak barevne, tak kvalitou 🙂 

Mě se nosil nepohodlně a nelíbí se mi. Tak aspoň zůstane ve stavu nového 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2022 v 21:09, Karussell napsal:

Ty stezejky jsou origo a je jim i uzpusobeno pouzdro(asi jine umisteni a mozna i uhel vrtani) oproti predchozi referenci s rovnyma stezejkama. Me na tech fotkach naopak chybi ten origo aligator, protoze to je opravdu top class, jak barevne, tak kvalitou 🙂 

Díky za zajímavou informaci, o něčem takovém slyším poprvé.

V 28. 9. 2022 v 23:17, Messiah napsal:

Zrno :)

Díky za info, předpokládám, že stěžejky jsi použil z toho originálu, protože vzhledem j jejich výraznému prohnutí došlo i k výraznému zkrácení pozic pružnch hrotů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...