Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Mne se treba ty bily se zlatejma indexama libi jako fakt hodne. Jak jsme se bavili mimo, jedinej duvod meho prodeje bylo to, ze se mi behem dne dost meni ruka a diky absence jakekoliv mikroregulace tahu (plus integrovaneho tahu), tak mi nebyly pohodlne. Jinak jsou famozni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

Mne se treba ty bily se zlatejma indexama libi jako fakt hodne. Jak jsme se bavili mimo, jedinej duvod meho prodeje bylo to, ze se mi behem dne dost meni ruka a diky absence jakekoliv mikroregulace tahu (plus integrovaneho tahu), tak mi nebyly pohodlne. Jinak jsou famozni.

Všechny Ingy ve 40mm jsou super, je to asi jenom o osobních preferencích. Jinak rád nosím hodinky volně, takže mikroregulace mi nechybí. Ingy jsou nádherně nízké (cca 10mm) a lug to lug výrazně pod 50mm, nosí se moc pohodlně 🙂 

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Já vím, ono vás jich loudí fakt hodně, což mě celkem překvapuje, ale je to tak 🙂 . Souhlas s tím, že modrý jsou nej, ale vlastně se mi nelíbí jen ty se zlatýma indexama, jinak jsou všechny verze super. 
Pořídil si ty z CZ, který se mihly na pár dní na bazoši a ch24? 

Ano, byly z CZ (původní prodej v Carollinu), dlouho jsem je hledal a tyhle konkrétní se fakt povedly, perfektní stav, v zásadě nenošené, jako nové a vynikající přesnost, mám z nich radost. U těchto Ingů jsem si jistý, že mi zůstanou... sice jsem si to myslel (jako většina z nás) u dalších 20 hodinek, co už nemám, ale v tomto případě nekecám 🙂 

Upraveno uživatelem brnakp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 4. 2021 v 19:35, brnakp napsal:

@Roland Sands Když jsem vidím tvoje fotky, tak nechápu, proč jsem ti je prodal... Ale na druhou stranu jsem si udělal radost těmito Inženýry 🙂

No to já nevím ale jsem za to rád ;), ten cifr je na slunci famózní! Moc pěkný Inženýry máš... Gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 1 hodinou, Karussell napsal:

Proto Ti je doporučuju, je to super 😀 

To verím preto mi to vŕta v hlave 🙂 Inak super, že máš s nimi osobnú skúsenosť. Je ku koncu rezervy viditeľná nejaká zvýšená nepresnosť? Viac krát som sa stretol s informáciou, že pri takejto dlhej rezerve náťahu môže ku koncu rezervy dochádzať ku citeľnejšej nepresnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, ona se ta odchylka v prubehu klesajici rezervy lehce meni. Pochopil jsem, ze idealni stav je, kdyz plne natazeny jdou malinko do plusu, stredne jdou akorat a min zase do minusu, ale podle me to v realu takhle nikdy nikdo nosit nebude. V 90% casu je nosim v rezimu plne natazeno, to jdou fakt skvele, i kdyz lezi 4-5 dni, tak je odchylka stale v ramci nejakych COSC mezi(ale neresim to tolik, ze bych to mel zmereny, kazdopadne to neni viditelny v radu minut), viditelne se pak zacnou zpozdovat, kdyz je rezerva tesne pred koncem, ale jak rikam, do toho stavu se prakticky v mym rezimu pouzivani nikdy nedostanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Karussell napsal:

Je to tak, ona se ta odchylka v prubehu klesajici rezervy lehce meni. Pochopil jsem, ze idealni stav je, kdyz plne natazeny jdou malinko do plusu, stredne jdou akorat a min zase do minusu, ale podle me to v realu takhle nikdy nikdo nosit nebude. V 90% casu je nosim v rezimu plne natazeno, to jdou fakt skvele, i kdyz lezi 4-5 dni, tak je odchylka stale v ramci nejakych COSC mezi(ale neresim to tolik, ze bych to mel zmereny, kazdopadne to neni viditelny v radu minut), viditelne se pak zacnou zpozdovat, kdyz je rezerva tesne pred koncem, ale jak rikam, do toho stavu se prakticky v mym rezimu pouzivani nikdy nedostanou...

Tak to je úplne super. Ja mám 60hod a ešte nikdy sa nestalo, že by zastavili, takže pri 7 dňoch si myslím, že by som sa ani nedostal do štádia, kedy by mohli čo i len začať spomaľovať 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...