Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Jo sháněl se dobře, je to RIOS Typhoon ze strapshopu. Jediná nedokonalost je absence těch cvočků. Ale materiál tj. tmavě hnědý buvol se strukturou a kontrastní prošívání sedí. Je teda dost tvrdý, ale už se přizpůsobuje. A díky tomu, že je klasicky dvoudílný, tak můžu odkládat hodinky buď na bok a nebo na záda. To mi dovoluje udržet hodinky odchylkou v nule. Od změny času co byla 28.3. jsou stále v nule. (!!!) Asi nějaký slušný oddíl, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Karussell napsal:

@Chosef76 Uplna bomba, trosku se rozepis, jsem fakt zvedavej. Remen je cernej, nebo tmave modrej?👨‍✈️

 Kluci, díky.

 

ad Karussel) určitě se rozepíšu a nafotím do svého fotovlákna, jen je teď pár dní ponosím, abych shrnul první pocity. Řemen by měl být tmavě modrý, ale je tak tmavý, že je skoro černý, takže kdybys nevěděl, že je modrý, řekneš, že je černý.  Podobně je to i s modrou na cifru, co tam ta modrá kouzlí za odstíny, to je neskutečné. A propos, určitě nejhezčí modrá, kterou jsem kdy na hodinkách viděl. Jsem rád, že jsem nakonec tu modrou zvolil, chvilinku jsem přemýšlel i o černé klasice..., ale tohle je prostě luxusní deep blue....překrásná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Chosef76 napsal:

 Kluci, díky.

 

ad Karussel) určitě se rozepíšu a nafotím do svého fotovlákna, jen je teď pár dní ponosím, abych shrnul první pocity. Řemen by měl být tmavě modrý, ale je tak tmavý, že je skoro černý, takže kdybys nevěděl, že je modrý, řekneš, že je černý.  Podobně je to i s modrou na cifru, co tam ta modrá kouzlí za odstíny, to je neskutečné. A propos, určitě nejhezčí modrá, kterou jsem kdy na hodinkách viděl. Jsem rád, že jsem nakonec tu modrou zvolil, chvilinku jsem přemýšlel i o černé klasice..., ale tohle je prostě luxusní deep blue....překrásná. 

Gratulace, to je ten nový model z řady BP?
Těším se na ten pokec a další foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...