Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Před hodinou, igor261069 napsal:

Micey máš krásné hodinky. Co tě na nich štve?

 

Mno.. viz Andy. Plus velikost, ale tak to proste je, no. Nejblbsi je ta regulace na spone, kdyz si vemu, jak skvela je u pilotek, je az vtipny, jak zadna je u potapek:)

před 27 minutami, AndyAaron napsal:

Muj tip je chybejici mikroregulace na spone a nemoznost nasadit si vlastni hadru :)

Jinak jsou super.

Nicmene co me na nich fakt extremne bavi je ten cifr a hlavne font toho “Aquatimer”. Funky:)

@Karussell Dik, jsem nadsen.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]Micey [/mention] Mne se Akvace strasne libi. Jak tahle bila, tak zlutocerna verze. To, ze je omezena moznost remenu by mi nevadilo, ale nemoznost mikroregulace me zlobi. Ruka mi pres den dost pracuje a zaroven nemam rad, kdyz mi hodinky plandaji.
To je taky duvod, proc jsem Karoussellovi pustil ty modre ingy. Kdyz je tu vidim, tak me vzdy pichne u srdce, ale pak si vzpomenu na ten tah.
Jak pises. IWC ma na jednu stranu super vychytavky, na druhou stranu obcas se jim povede celkem fail. Ale nejsou v tom sami, ze Omego? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, XZACM102 napsal:

 

Neco pro fanousky znacky, nove bomby ze Schaffhausenu. Skoda, ze jen na vyzkouseni 😂
51349278301_a304cba03c_k.jpg
51349278066_6f80123f94_k.jpg

51349278126_f9ca890ce9_k.jpg

51348548732_87b4f2010c_k.jpg

51349278241_62ffb6ee88_k.jpg

 

 

 

Na týhle prezentaci jsme byli se Sibiřem před asi měsícem a musím říct, že pecka :)) akorát teda ten švýcar co nám to ukazoval zdůrazňoval ať ty fotky hlavně nikde nedáváme, že je na ně do doby vydání embargo :D  třeba se to už uvolnilo, ale ať z tohop Tvůj AD nemá průšvih :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...