Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

V 6. 11. 2021 v 14:17, Chosef76 napsal:

Moc dobře jsem věděl, že se na ně nemám chodit dívat. Znáte ten pocit, když hodinky nasadíte na ruku, rozbuší se vám srdce a jasně víte, že jste v zajetí své touhy.
IWC Portugieser Automatic 40 s nadčasovým designem...ocel, krémový ciferník, aplikované indexy z 18 karátového zlata, mimostředná modřená vteřinovka na 6 hodině, 60 hodinový inhouse.

Před pár lety byly portugaly úplně mimo oblast mého zájmu, ale teď jsem z nich úplně hotovej.
Sakra! emoji2962.pngemoji846.png


Sent from my iPhone using Tapatalk
IMG_0106.thumb.jpg.ee9110ebfe39499b4cb1d574623d1696.jpg

A co jsi čekal?? že si je nasadíš a řekneš nojo zase jen nějaký hodinky?? ja už po nich slintám pěkně dlouho ;) jeden náš zákazník má dvoje, oboje v růžovým goldu. Provokatér jeden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Karussell napsal:

@MessiahTak už je to tady, bombaaaa, chválím za odvahu vzit zelenáče 🔝👍

Už mám všechny barvy kromě zelených, Hulky jsou hnusný a Glashute PANOMATICLUNAR v zelené jsem nakonec trumfnul těmahle, fakt mají koule. Je to od černý po zelenou, symfonie 😄  

DD29F180-FF35-4294-83C9-1D15EBE77EA0.jpeg

285CF5E2-27A3-4AA2-A82D-806C722BC514.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Messiah, velká gratulace, výborná volba. Zelená tady ve vlákně moc nebude, takže určitě příjemná změna.

Určitě někteří z vás ví, že tyto hodinky už to u mě měly nedávno hodně nahnuté, ale provedly mě chronokrizí, přežily velké výprodeje a tak jsem se rozhodl, že jim dopřeji status ultimátních hodinek. Takže....dneska nově na tahu a musím říct, že jim to tedy hodně sluší. Krásně se budou takhle doplňovat k mým BP.


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0140.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tomas.helisek napsal:

Hoši… To je hrozný pokušení toto!❤️

Kamaráde @tomas.helisek , když nechceš obdivovat blonďaté kočky, nekupuj si poslední Playboy s Kristýnou Táborskou.

A když nechceš mít dilema s nákupem dalších hodinek, nekoukej na IWC pilotky

 

P.s. jinak koukni jako profík na její poslední fotky, fotila ji ženská........... a za mne palec nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, long napsal:

P.s. jinak koukni jako profík na její poslední fotky, fotila ji ženská........... a za mne palec nahoru

Jen doplním... fotografkou byla Alžběta Jungrová viz.odkaz.

https://www.alzbetajungrova.com/about

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...