Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Karussell napsal:

Nádhera, pořád s napětím čekám na nový Genta Ingy v kolekci…

Dúfam že nejaké 3 ručné Ingy predstavia na W&W, terajší model prestali vyrábať… Mne by sa páčila aj reedícia 666, ale možno to bude znova niečo aka Genta, uvidíme:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Campino napsal:

Dúfam že nejaké 3 ručné Ingy predstavia na W&W, terajší model prestali vyrábať… Mne by sa páčila aj reedícia 666, ale možno to bude znova niečo aka Genta, uvidíme:-))

Hlavně ať tam strčí firemní strojek, aby ti, kteří si to koupí už nemuseli psát, že je ta Selita tak moc předělaná, že už to vlastně ani Selita není. Pořád to byla Selita! A lidi, kteří za to dají tolik peněz, si nezaslouží mít tam cokoli jiného než IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Jumbo napsal:

Hlavně ať tam strčí firemní strojek, aby ti, kteří si to koupí už nemuseli psát, že je ta Selita tak moc předělaná, že už to vlastně ani Selita není. Pořád to byla Selita! A lidi, kteří za to dají tolik peněz, si nezaslouží mít tam cokoli jiného než IWC.

Presne ako hovoríš…mám síce Pitot chrono s upraveným Eta Valjoux a na 5 ročné hodinky majú excelentnú presnosť ale za tie prachy už by mali byť výlučne továrenské kalibre…

…keď si zoberieš Breitling, kde je v 3 ručných modeloch za 5k € napchatá Sellita tak je to hanba…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl Ingy 3239 s výškou 10mm a to IWC s inhousem(předpokládám, že by tam šla 82200 s Pellatonem) nedokáže :)  Takže všechno má svý výhody. Tyhle “předražený Ingy” se Sellitou mi chodily +0,6s/den.

Byly fakt skvělý a ten stroj mi nevadil, opravdu vůbec. Pak se mrknete na Tudor a zmiňovaný B, jaký s tím inhouse měli/mají potíže, fakt je to taková výhra? Každej podle svýho gusta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že to někomu nemusí vadit, ale když taková firma jako IWC ve vývoji jedné řady přejde z firemního kolibru na Selitu, je to pro mě krok zpět. Přece když do nového nižšího pouzdra vleze Selita, tak by IWC mělo umět takový strojek taky vyvinout. Jenže to něco stojí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Konečně. Moje první šafky.... A nemají chybu. 
 
PXL_20230310_150548244-01.jpeg.6cb8f247a4dc83c41a8fb625a806f00b.jpeg
 
 
 

Konečně. Moje první šafky.... A nemají chybu. 
 
PXL_20230310_150548244-01.jpeg.6cb8f247a4dc83c41a8fb625a806f00b.jpeg
 
 
 

Jo, jsem rád, že se dostaly k tomu správnému srdcaři. Marky "Patnáctky" jsou krásný, prudce nositelný pilotky. Kdybych už jedny Marky neměl, jsou teď moje.
Moc gratuluju, užívej...a neprodávej!


Sent from my iPhone using TapatalkIMG_2058.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...