Jump to content

Jaké IWC máte právě na ruce?

watchesss
 Share

Recommended Posts

Moc dobře jsem věděl, že se na ně nemám chodit dívat. Znáte ten pocit, když hodinky nasadíte na ruku, rozbuší se vám srdce a jasně víte, že jste v zajetí své touhy.
IWC Portugieser Automatic 40 s nadčasovým designem...ocel, krémový ciferník, aplikované indexy z 18 karátového zlata, mimostředná modřená vteřinovka na 6 hodině, 60 hodinový inhouse.

Před pár lety byly portugaly úplně mimo oblast mého zájmu, ale teď jsem z nich úplně hotovej.
Sakra!

Sent from my iPhone using Tapatalk
IMG_0106.thumb.jpg.ee9110ebfe39499b4cb1d574623d1696.jpg

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Kdyby byly dokonale, tak jsem je Karousselovi nepoustel (furt me to sere :) ). Ale bozi jsou, to zas jako jo.

nerad jako reju do kolegů, ale seš si tím jistej? 😄

před 3 hodinami, pebe napsal:

nerad jako reju do kolegů, ale seš si tím jistej? 😄

Touché, pebe :) Jako dokonale nejsou, tim jsem si jistej. Muj demon nedokonalosti se jmenuje "mikroregulace". Ale nejsem si jistej v tom, ze bych je nakonec Dejvovi neprodal :D 

před 22 hodinami, kdojinej napsal:

Nevite hosi od schaffhausenu kolik stoji tah na marky xviii?

Počítej 40-50tis, je to raketa. Navíc mě docela i pobavil rozptyl cen, když jsem ho poptával na Mark XV- Carollinum cca 42tis, Dušák 53,5tis, tak nevim, co si o tom myslet

Před hodinou, sashator napsal:

Počítej 40-50tis, je to raketa. Navíc mě docela i pobavil rozptyl cen, když jsem ho poptával na Mark XV- Carollinum cca 42tis, Dušák 53,5tis, tak nevim, co si o tom myslet

Je to standard ten rozptyl, stalo se mi to stejně s gumou na Akváče…