Jump to content

Jaké IWC máte právě na ruce?

watchesss
 Share

Recommended Posts

V 6. 11. 2021 v 14:17, Chosef76 napsal:

Moc dobře jsem věděl, že se na ně nemám chodit dívat. Znáte ten pocit, když hodinky nasadíte na ruku, rozbuší se vám srdce a jasně víte, že jste v zajetí své touhy.
IWC Portugieser Automatic 40 s nadčasovým designem...ocel, krémový ciferník, aplikované indexy z 18 karátového zlata, mimostředná modřená vteřinovka na 6 hodině, 60 hodinový inhouse.

Před pár lety byly portugaly úplně mimo oblast mého zájmu, ale teď jsem z nich úplně hotovej.
Sakra! emoji2962.pngemoji846.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
IMG_0106.thumb.jpg.ee9110ebfe39499b4cb1d574623d1696.jpg

A co jsi čekal?? že si je nasadíš a řekneš nojo zase jen nějaký hodinky?? ja už po nich slintám pěkně dlouho ;) jeden náš zákazník má dvoje, oboje v růžovým goldu. Provokatér jeden...

před 4 minutami, Karussell napsal:

@MessiahTak už je to tady, bombaaaa, chválím za odvahu vzit zelenáče 🔝👍

Už mám všechny barvy kromě zelených, Hulky jsou hnusný a Glashute PANOMATICLUNAR v zelené jsem nakonec trumfnul těmahle, fakt mají koule. Je to od černý po zelenou, symfonie 😄  

DD29F180-FF35-4294-83C9-1D15EBE77EA0.jpeg

285CF5E2-27A3-4AA2-A82D-806C722BC514.jpeg

Messiah, velká gratulace, výborná volba. Zelená tady ve vlákně moc nebude, takže určitě příjemná změna.

Určitě někteří z vás ví, že tyto hodinky už to u mě měly nedávno hodně nahnuté, ale provedly mě chronokrizí, přežily velké výprodeje a tak jsem se rozhodl, že jim dopřeji status ultimátních hodinek. Takže....dneska nově na tahu a musím říct, že jim to tedy hodně sluší. Krásně se budou takhle doplňovat k mým BP.

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0140.jpg

před 7 hodinami, tomas.helisek napsal:

Hoši… To je hrozný pokušení toto!❤️

Kamaráde @tomas.helisek , když nechceš obdivovat blonďaté kočky, nekupuj si poslední Playboy s Kristýnou Táborskou.

A když nechceš mít dilema s nákupem dalších hodinek, nekoukej na IWC pilotky

P.s. jinak koukni jako profík na její poslední fotky, fotila ji ženská........... a za mne palec nahoru