Jump to content

Jaké IWC máte právě na ruce?

watchesss
 Share

Recommended Posts

Guest Ondrej75

Dlouho jsem vybíral pilotky od IWCčka a dlouho hledám i nějaké zajímavé hodinky s hnědým cifrem. A včera se mi splnilo obojí najednou nákupem přes zdejší fórum. Tak jsem se konečně po letech zařadil do zdejší IWC rodiny. Myslím, že chvíli z ruky neslezou, znáte to...

20220825_112425.thumb.jpg.31a5813bc078ac64e4994f44e310c0e3.jpg20220825_112939.thumb.jpg.8d8be56cb9ef4bb10389e5b58b84134d.jpg

Edited by Ondrej75

• 2 weeks later...
před 2 hodinami, Karussell napsal:

Ty stezejky jsou origo a je jim i uzpusobeno pouzdro(asi jine umisteni a mozna i uhel vrtani) oproti predchozi referenci s rovnyma stezejkama. Me na tech fotkach naopak chybi ten origo aligator, protoze to je opravdu top class, jak barevne, tak kvalitou 🙂 

Mě se nosil nepohodlně a nelíbí se mi. Tak aspoň zůstane ve stavu nového 😜

V 28. 9. 2022 v 21:09, Karussell napsal:

Ty stezejky jsou origo a je jim i uzpusobeno pouzdro(asi jine umisteni a mozna i uhel vrtani) oproti predchozi referenci s rovnyma stezejkama. Me na tech fotkach naopak chybi ten origo aligator, protoze to je opravdu top class, jak barevne, tak kvalitou 🙂 

Díky za zajímavou informaci, o něčem takovém slyším poprvé.

V 28. 9. 2022 v 23:17, Messiah napsal:

Zrno :)

Díky za info, předpokládám, že stěžejky jsi použil z toho originálu, protože vzhledem j jejich výraznému prohnutí došlo i k výraznému zkrácení pozic pružnch hrotů.