Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

No jasně, prostě magor :-). Už jsem to tady někde psal, že mně dost brzo po zdlouhavým prodeji začaly chybět. Navíc jsem nervozně sledoval, že na trhu ji zas tak moc není, obzvláště ne ve slušným stavu a full setu. Tak jsem je vzal zpět a nelituju. Je to taková moje krevní skupina ;-)

 

O týhle variantě vím, ale nejsem si jistej, zda jsem schopne ji zrealizovat. Míra mojí nešikovnosti je totiž dosti nestandardní. Tak tam třeba dám šedý NATO (ať má Bandi radost) nebo tak něco. Škoda že Strapshopu zmizely řemínky Rios pro IWC. Docela jsem se zaobíral myšlenkou se trochu plácnout přes kapsu a dát tam aligátora.

Hehe :) tak at se.dobre a dlouho nosi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O týhle variantě vím, ale nejsem si jistej, zda jsem schopne ji zrealizovat. Míra mojí nešikovnosti je totiž dosti nestandardní. Tak tam třeba dám šedý NATO (ať má Bandi radost) nebo tak něco. Škoda že Strapshopu zmizely řemínky Rios pro IWC. Docela jsem se zaobíral myšlenkou se trochu plácnout přes kapsu a dát tam aligátora.

 

vezmeš dvě lžíce, do jedné položíš stěžejku, přiložíš druhou lžíci a lehce zmáčkneš. Stěžejka se ohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe :) tak at se.dobre a dlouho nosi :)

Díky, teď by to ještě chtělo ty plecháče vyměnit za něco staršího, třeba něco SD triple six ;-), ale možná by stačily 5513 nebo starý GMT (Street měl teďka na srazu....oúúú).

 

vezmeš dvě lžíce, do jedné položíš stěžejku, přiložíš druhou lžíci a lehce zmáčkneš. Stěžejka se ohne.

To zní dobře, ale teď si představ, že to tam pak narvu opačně, tou vyboulenou stranou směrem k pouzdru :-)))).

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, teď by to ještě chtělo ty plecháče vyměnit za něco staršího, třeba něco SD triple six ;-), ale možná by stačily 5513 nebo starý GMT (Street měl teďka na srazu....oúúú).

 

To zní dobře, ale teď si představ, že to tam pak narvu opačně, tou vyboulenou stranou směrem k pouzdru :-)))).

....když se Ti to povede, tak tu zasazenou stěžejku jen otočíš, pač při tom ohnutí vznikne lehká vůle, která Ti to umožní ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, teď by to ještě chtělo ty plecháče vyměnit za něco staršího, třeba něco SD triple six ;-), ale možná by stačily 5513 nebo starý GMT (Street měl teďka na srazu....oúúú).

 

To zní dobře, ale teď si představ, že to tam pak narvu opačně, tou vyboulenou stranou směrem k pouzdru :-)))).

Myslis treba ty co mam na ruce? ;) ty bych rad, aby mi vydrzely dlouho :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....když se Ti to povede, tak tu zasazenou stěžejku jen otočíš, pač při tom ohnutí vznikne lehká vůle, která Ti to umožní ;-)

Pánové vy mi lichotíte, ale to jste mě vážně ještě neviděli v akci ;-). Btw díval ses někde po tom Riosu na Marky? Dost mě to zaskočilo, že jejich nabídka kousků pro IWC zmizela.

 

Myslis treba ty co mam na ruce? ;) ty bych rad, aby mi vydrzely dlouho :)

To se nedivím. I když mně asi definitivně hrabe, včera jsem začal přemejšlet, že byc vyměnil Suby za polárky.

 

A už dost OT, slibuju, že večer sem dám nějaký fotky IWC. Každopádně co se ke mně vrátily, jsou na ruce pořád. A ještě drobnost, jelikož už mám nějakou tu dioptrii na bízko, musím ocenit jejich čitelnost, ta je fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak origo stěžejky na Mark XV jsou prohnuté a určitě by se daly i koupit

Jj, díky, poptám se u Dušáka, to by asi bylo fajn.

 

Na šedým Natu navy Grey jsou dokonalý. Mark XI jsou takhle prezentovaný i v katalogu, co mám.

Já vím, že to je dobrý. Ale takhle na kůži je nosím jako takový kvazi oblekovky, což s tím NATO nebude úplně ono. Takže jsem vlastně na začátku "problému" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna večerní, jsou prostě dobrý (hodinky, fotky ne). Tak jsem si nějak vybavil, jak jsem poprve Marky registroval. Cca 9-10 roků zpět jsem je očumoval někde v Brně, prd jsem o tom věděl, dnes už si jen vzpomínám, že byly jedny s černým cifrem a jedny se světlým, takže zřejmě normální šestnáctky a spitfajry co měl Kid. Cena mi připadala hrozná darda, myslím, že to bylo 70 - 80t, ale jistej si už nejsem.

post-29493-0-19579500-1492809798_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta patina je skvělá. Právě ta a ještě nějaký moje noční foto (kde je vidět rozdíl mezi původním cifrem a novejma ručkama) mě přivedla na "myšlenku" zjistit, do kdy vlastně měly tritium. Jak jsem psal, těch patnáctek bude jen pár, já už mám bez.

 

No nic, jsou skvělý, ale fotit se zjevně nenaučím post-29493-0-25888100-1493125843_thumb.jpg

 

a ještě pro zajímavost, tritiovky z webu:post-29493-0-18979700-1493125895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni se ty prvni XV delaly i s tim tahem co mam na XII, tah to hodi jeste o level vys.

Jo ta patina je skvělá. Právě ta a ještě nějaký moje noční foto (kde je vidět rozdíl mezi původním cifrem a novejma ručkama) mě přivedla na "myšlenku" zjistit, do kdy vlastně měly tritium. Jak jsem psal, těch patnáctek bude jen pár, já už mám bez.

 

No nic, jsou skvělý, ale fotit se zjevně nenaučím attachicon.gifCIMG3484 (2).JPG

 

a ještě pro zajímavost, tritiovky z webu:attachicon.gifMark T.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...