Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tedy vážení,  nemám slov...

Včera v noci domluveno, dnes odpoledne předáno, skvělý rozhovor, jsem rád, že jsem poznal místního chrononadšence.

 

Ještě jednou mnohokrát děkuji, radost veliká!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doporučuji - HondzaX se mnou domlouval nákup mých hodinek pro svého známého v zahraničí, korektní jednání, příjemný pokec, díky! (Hodnotím s asi půlročním zpožděním, to jen pro pořádek...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Měl jsem tu možnost poznat tohoto vynikajícího prodejce díky skvělé komunikaci, nabídnuné slevě a bezkonkurenční ceně, která rozhodla o nákupu

hodinek AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02. Hodinky byly zaslány bleskově a díky České poště i bleskově doručeny. Přeji mu mnoho úspěchů v dalších prodejích a bude se třeba někdy zase těšit na další nákup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Cisty chronomagor a patriot! Velka prijemnost obchodovat s HondzomX! Napriek drobnemu problemu s hodinkami sme vsetko vyriesili na vysokej urovni a k spokojnosti oboch stran. Dufam, ze budem mat moznost sa niekedy stretnut aj osobne. Doporucujem a pozdravujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sice tahám dřevo do lesa, ale...

S Ondrou všechno v nejlepším pořádku, skvělá komunikace, příkladně zabaleno. Jediné čeho mohu litovat, že nedošlo na osobní předání. Snad bude ještě někdy v budoucnu příležitost potkat se osobně. Děkuji moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...