Jump to content

Recommended Posts

Tedy vážení,  nemám slov...

Včera v noci domluveno, dnes odpoledne předáno, skvělý rozhovor, jsem rád, že jsem poznal místního chrononadšence.

Ještě jednou mnohokrát děkuji, radost veliká!

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doporučuji - HondzaX se mnou domlouval nákup mých hodinek pro svého známého v zahraničí, korektní jednání, příjemný pokec, díky! (Hodnotím s asi půlročním zpožděním, to jen pro pořádek...)

• 3 weeks later...

Měl jsem tu možnost poznat tohoto vynikajícího prodejce díky skvělé komunikaci, nabídnuné slevě a bezkonkurenční ceně, která rozhodla o nákupu

hodinek AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02. Hodinky byly zaslány bleskově a díky České poště i bleskově doručeny. Přeji mu mnoho úspěchů v dalších prodejích a bude se třeba někdy zase těšit na další nákup.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Cisty chronomagor a patriot! Velka prijemnost obchodovat s HondzomX! Napriek drobnemu problemu s hodinkami sme vsetko vyriesili na vysokej urovni a k spokojnosti oboch stran. Dufam, ze budem mat moznost sa niekedy stretnut aj osobne. Doporucujem a pozdravujem.

• 2 weeks later...

Sice tahám dřevo do lesa, ale...

S Ondrou všechno v nejlepším pořádku, skvělá komunikace, příkladně zabaleno. Jediné čeho mohu litovat, že nedošlo na osobní předání. Snad bude ještě někdy v budoucnu příležitost potkat se osobně. Děkuji moc!

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...