Přejít na obsah

Švýcary automaty kolem 15000 Kč


Doporučené příspěvky

Já jsem si těch Hamiltonů vůbec nevšiml, asi to ale bude tím, že jsem šel čistě po Orisech a Hamiltony zařadil do výběru až později. Určitě si je půjdu prohlídnout, přestože jsem skoro rozhodnut pro Orisy. Pokud někdo víte, tak poraďte kde bych je mohl vidět, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Ja bych dal prednost tem, co jsi predvedl jako prvni, elegance, citelnost.... v jednoduchosti je krasa, a mne se libi cernej podklad ciferniku.

že by další Fortisák :D ....... ty černé jsou dobré,ale na modré ručky nemají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
I kdyz mam TH Carrery tak presto Fortisky jsou bozsky, kuva, mit tak prasule.... :helpsmilie: Ty modry rucky mne pripadaj moc tvarove slozity, ale proti gustu ....... :thumbsup_anim:

černé jsem měl ......jak jsem psal ...univerzální hodinky pro každou příležitost

NÁVNADA :D :

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
odejdi Satane. :o))))))))

:D ...... jenom Ti řeknu,že je vůbec nenosím....respektive tak jednou za měsíc .....a když na ně koukám tak je mi úplně jedno kolik je hodin a jenom čumím na tu modrou barvu ..... vyhozený prachy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ...... jenom Ti řeknu,že je vůbec nenosím....respektive tak jednou za měsíc .....a když na ně koukám tak je mi úplně jedno kolik je hodin a jenom čumím na tu modrou barvu ..... vyhozený prachy :D

jsem na tom stejne, proto chci nejaky raky do nepohody, je mne lito ty TH vlacet kazdej den do sveta. A prachy to vyhozeny nejsou, pokud na ne cucis a je Ti jedno kolik je hodin, tak ta modra barva ma smysl!!! Ty cerny jsou hezci. :thumbsup_anim: Ten, kdo sestrojil hodink :crying_anim02: y a parni stroj by patril do NEBE!

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...