Přejít na obsah

Omega Seamaster Quartz


trige

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Obecnou definicí quartz strojků je nízká cena, přijatelná životnost (to by mne zajímalo, jak dlouho vydrží quartz strojek, to nikdo ještě nezjistil a proč taky :-) odolnost a vysoká přesnost. Něco jako Ferari na LPG (díky IVAN za dobrý příměr :-)

ccol-story-bro-tell-it-again.jpg

 

Tvoje "obecná definice quartz strojků" je samozřejmě naprostá p*čovina, jako všechno, co jsi zde zatím vyplodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě spočítám, kolik vás si tady vlastně brka vzájemně honí :-) To bude ta chrono elita :-)

Trige prosim kup si strojek quartz s 95% spolehlivosti, nizkou cenou a prijatelnou zivotnosti za tech 50 kč a uz dej pokoj.

 

A kucí už ho nekrmte :-D

 

Dobrou

Upraveno uživatelem seven.of
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele on ten Farky asi bude mít pravdu. Taky začínám věřit, že je to alter ego někoho z místních kterým z hodinek jeblo (sakra - to bych vážně mohl být i já :-) bo to jinak není možné.

Hele Trige a s těma brkama máš asi taky pravdu. Ale abych podpořil leštiče brk - na pionýrském táboře na besedě s psychologem padla od něho zajímavá myšlenka. 'Kdo říká, že si ho nehoní, ten si ho honí nejvíc'

Téma je pro mne vyčerpáno, hezký den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trige tu byl v 11:12h, asi uz nema k tomu co dodat a nebo si uvedomil, ze se mylil a ted se stydi. 


A ja se tak tesil, po objeveni tohoto vlakna, ze sem budu davat fotky SMP quartzek, ktere jsem si poridil pred mesicem... mno, a co se od triga o sobe nedozvim. Jak smutné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...