Přejít na obsah

JLC Duom?tre Unique Travel Time


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Nelíbí se mi stín u datumovky, proto do nich nejdu:)

 

To je datumovka ?  Není to skákající hodinka druhé časové zóny ? Zastíněná je furt stejně, ale zajímalo by mě to; velice totiž oceňuji, že se soustředí jen na ten duotime a nerozptylují pozorovatele.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je datumovka ?  Není to skákající hodinka druhé časové zóny ? Zastíněná je furt stejně, ale zajímalo by mě to; velice totiž oceňuji, že se soustředí jen na ten duotime a nerozptylují pozorovatele.

Máš pravdu, je to druhá časová zóna, tím pádem svoje rozhodnutí přehodnotím. Ne, byl to pokus o vtip-samozřejmě jsou parádní:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To ses, Kide, přehlíd, 44 k je cena standardního modelu (bílé zlato). Tyhle (taky bílé zlato) se spešl číselníkem jsou za 50,5 k (Rakousko).

 

-- Mně ale včera ve Vídni spadla čelist, když mi ukázali nový ceník servisu: Obyč. automat s datem: 650 ?. S komplikací (chrono, budíček): 850 ?. Vysoká komplikace (věčný kalendář, ale taky ultratenký manuální nátah - cal. 849): 1.550 ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ses, Kide, přehlíd, 44 k je cena standardního modelu (bílé zlato). Tyhle (taky bílé zlato) se spešl číselníkem jsou za 50,5 k (Rakousko).

 

-- Mně ale včera ve Vídni spadla čelist, když mi ukázali nový ceník servisu: Obyč. automat s datem: 650 ?. S komplikací (chrono, budíček): 850 ?. Vysoká komplikace (věčný kalendář, ale taky ultratenký manuální nátah - cal. 849): 1.550 ?.

to je vostry.

 

jen pro doplneni - nova lestena trnova spona - 2.6K CZK, preklapecka 10.9K CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...