Přejít na obsah

POZOR POZOR POZOR !!!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

POZOR!POZOR!POZOR! smysl celé akce jsem absolutně nepochopil, snad chtěl Šíma vědět kolik úctyhodných členů fóra bylo ochotno dělat ze sebe debila kvůli jedněm Primkám, dost jste mě zklamali milí chronomagisté a Tebe Šímo prosím, neprodlužuj tuto frašku a už je proboha někomu dej !!

 

 

Ale Snowíku, já to taky nechápu, ale alespoň byla nějakou dobu zábava :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno milí kolegáčkové, opravdu bych se divil, kdyby se nenašel alespoň jeden škarohlíd, který za vším vidí pokus dělat z vážených přispěvatelů tohoto fóra debily. Ale vzhledem k tomu, že do včerejší půlnoci navštívilo toto vlákno 2 831 členů a přispělo 99 vesměs s kladnými ohlasy, jsem s celou záležitostí spokojen a už vím, kdo (zatím stále ještě moje) Primky dostane. Mimochodem kupoval jsem je osobně na Václavském náměstí v Praze tenkrát za cca 300 Kčs za doby normalizace roku 1975 v prváku na střední škole. Pár let jsem je nosil, ale pak začaly digitálky a Primky skončily někde na dně krabičky. Ale zase zpět. Děkuji všem, kteří se této hry zúčastnili, kteří bojovali i těm, kteří se jen bavili a komunikovali spíš spolu navzájem, než k danému tématu. Zvláštní dík všem básníkům a veršotepcům, Vaše výkony byly vynikající. Velké přemáhání mě stálo i odmítnutí nabídek sester, bratrů, peněz apod. U nejpilnějších přispěvatelů jsem prostudoval jejich profily a z toho všeho vyšel jeden jediný vítěz, kterým je :

 

Sakra, teď zrovna musím někam odjet, tak to dokončím zítra... Šíma.

Upraveno uživatelem šíma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno milí kolegáčkové, opravdu bych se divil, kdyby se nenašel alespoň jeden škarohlíd, který za vším vidí pokus dělat z vážených přispěvatelů tohoto fóra debily. Ale vzhledem k tomu, že do včerejší půlnoci navštívilo toto vlákno 2 831 členů a přispělo 99 vesměs s kladnými ohlasy, jsem s celou záležitostí spokojen a už vím, kdo (zatím stále ještě moje) Primky dostane. Mimochodem kupoval jsem je osobně na Václavském náměstí v Praze tenkrát za cca 300 Kčs za doby normalizace roku 1975 v prváku na střední škole. Pár let jsem je nosil, ale pak začaly digitálky a Primky skončily někde na dně krabičky. Ale zase zpět. Děkuji všem, kteří se této hry zúčastnili, kteří bojovali i těm, kteří se jen bavili a komunikovali spíš spolu navzájem, než k danému tématu. Zvláštní dík všem básníkům a veršotepcům, Vaše výkony byly vynikající. Velké přemáhání mě stálo i odmítnutí nabídek sester, bratrů, peněz apod. U nejpilnějších přispěvatelů jsem prostudoval jejich profily a z toho všeho vyšel jeden jediný vítěz, kterým je :

 

Sakra, teď zrovna musím někam odjet, tak to dokončím zítra... Šíma.

 

Tak teď lituji, že jsem nesložil básničku :thumbsdown_anim: Hodinky s takovým srdcervoucím příběhem.....prostě klasické Primky, které dělají radost :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno milí kolegáčkové, opravdu bych se divil, kdyby se nenašel alespoň jeden škarohlíd, který za vším vidí pokus dělat z vážených přispěvatelů tohoto fóra debily. Ale vzhledem k tomu, že do včerejší půlnoci navštívilo toto vlákno 2 831 členů a přispělo 99 vesměs s kladnými ohlasy, jsem s celou záležitostí spokojen a už vím, kdo (zatím stále ještě moje) Primky dostane. Mimochodem kupoval jsem je osobně na Václavském náměstí v Praze tenkrát za cca 300 Kčs za doby normalizace roku 1975 v prváku na střední škole. Pár let jsem je nosil, ale pak začaly digitálky a Primky skončily někde na dně krabičky. Ale zase zpět. Děkuji všem, kteří se této hry zúčastnili, kteří bojovali i těm, kteří se jen bavili a komunikovali spíš spolu navzájem, než k danému tématu. Zvláštní dík všem básníkům a veršotepcům, Vaše výkony byly vynikající. Velké přemáhání mě stálo i odmítnutí nabídek sester, bratrů, peněz apod. U nejpilnějších přispěvatelů jsem prostudoval jejich profily a z toho všeho vyšel jeden jediný vítěz, kterým je :

 

Sakra, teď zrovna musím někam odjet, tak to dokončím zítra... Šíma.

 

Ha, to je teda trik, atmosféra houstne, veršotepci si trhají fousy, pochlebovači si mnou ruce a slabé nátury omdlévají. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Dobré ráno milí kolegáčkové, opravdu bych se divil, kdyby se nenašel alespoň jeden škarohlíd, který za vším vidí pokus dělat z vážených přispěvatelů tohoto fóra debily. Ale vzhledem k tomu, že do včerejší půlnoci navštívilo toto vlákno 2 831 členů a přispělo 99 vesměs s kladnými ohlasy, jsem s celou záležitostí spokojen a už vím, kdo (zatím stále ještě moje) Primky dostane. Mimochodem kupoval jsem je osobně na Václavském náměstí v Praze tenkrát za cca 300 Kčs za doby normalizace roku 1975 v prváku na střední škole. Pár let jsem je nosil, ale pak začaly digitálky a Primky skončily někde na dně krabičky. Ale zase zpět. Děkuji všem, kteří se této hry zúčastnili, kteří bojovali i těm, kteří se jen bavili a komunikovali spíš spolu navzájem, než k danému tématu. Zvláštní dík všem básníkům a veršotepcům, Vaše výkony byly vynikající. Velké přemáhání mě stálo i odmítnutí nabídek sester, bratrů, peněz apod. U nejpilnějších přispěvatelů jsem prostudoval jejich profily a z toho všeho vyšel jeden jediný vítěz, kterým je :

 

Sakra, teď zrovna musím někam odjet, tak to dokončím zítra... Šíma.

 

Ano milý Šímo, škarohlíd jsem, protože jsem tuto Tvou hru nepochopil a stále nechápu, křeč pořád pokračuje, pokud Tě potěšilo, cituji : do včerejší půlnoci navštívilo toto vlákno 2 831 členů a přispělo 99 vesměs s kladnými ohlasy, tak příště daruj OMEGY a návštěvnost bude zajisté větší, takže pokračuj ať ještě více ukojíš své libido.

 

P.S. jen na okraj, do dnešního dne ( 10hod 52min. ) máme 2,023 registrovaných členů, takže oněch 2 831 členů Tvé slavné vlákno nenavštívilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow, co resis? Jediny, o co tu jde, je proste trocha srandy. Uprimne - prijde mi to jako daleko smysluplnejsi zabava, nez kdyz tu porad tepem do fake-milovniku. Co Te na tom stve? Myslim, ze nikdo tu nejde po tech hodinkach proto, ze by si je nemohl poridit. Ale je to proste fajn zabava. C'est tout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Snow, co resis? Jediny, o co tu jde, je proste trocha srandy. Uprimne - prijde mi to jako daleko smysluplnejsi zabava, nez kdyz tu porad tepem do fake-milovniku. Co Te na tom stve? Myslim, ze nikdo tu nejde po tech hodinkach proto, ze by si je nemohl poridit. Ale je to proste fajn zabava. C'est tout.

 

Já nic neřeším, jen mi bylo za některé z vás trapně, jak jste kvůli obyčejným hodinkám ze sebe dělali kašpary, vypotili po probdělích nocích básničky, psali žertovné příspěvky apod., tak si to po sobě, proboha, přečtěte vy všichni, kteří se tohoto úletu, zřejmě pro Šímovo pobavení, zúčastnili, je mi smutno, co považujete za zábavu, fascinuje mě ta poslední Šímova věta : Sakra, teď zrovna musím někam odjet, tak to dokončím zítra... Šíma., budete dál žít v napětí ?!

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečně máš pravdu. Jsem přesvědčen, že Šíma to se svým nápadem nemyslel zle. Chtěl darovat hodinky tomu, kdo o ně opravdu stojí. Nicméně některé "snahy" potenciálních obdarovaných byly tedy opravdu dětinské, až řekl bych tohoto fóra nehodné. Stejně jako prodlužování termínu vyhlášení vítěze... Přestože se zde našly i příspěvky, které toto vlákno pozdvihly výše (Rentier a další), cítil jsem nepříjemnou pachuť čecháčkovství - stačí aby nám někdo hodil kost a hned jsme schopni ze sebe udělat naprosté kašpary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na každém jak si to přebral. Kdo se nechtěl dívat mohl si přepnou na jiný program.... nebo nepsat.

To šíma ještě je čas povýšit darování nějakou formou podmínky (putovní hodinky, uvést je v život mezi členy, předurčit jim osud....).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátil jsem se dřív a už opravdu končím, protože dle mého názoru svižně a vtipně rozjeté vlákno by se mohlo zvrhnout v bručivý duet pánů Snowa a Ballovera.

Takže jestli má ještě zájem náš mladý a nový kolega pod jménem Miro2, jsou jeho. Ozvi se, ať doladíme předání. Howgh. Šíma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Nicméně některé "snahy" potenciálních obdarovaných byly tedy opravdu dětinské, až řekl bych tohoto fóra nehodné. Stejně jako prodlužování termínu vyhlášení vítěze... Přestože se zde našly i příspěvky, které toto vlákno pozdvihly výše (Rentier a další), cítil jsem nepříjemnou pachuť čecháčkovství - stačí aby nám někdo hodil kost a hned jsme schopni ze sebe udělat naprosté kašpary.

 

Máte naprostou pravdu.

 

Účast na tomto threadu budu dokladovat svému správci daně, aby akceptoval můj ekonomický pád, svému psychoanalytikovi, který mou infantilitu zahrne do již tak rozvětvené a sofistikované diagnózy a rovněž Sudetoněmeckému krajanskému sdružení, aby konečně pochopili, co jsme my Češi za ksindl.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Quo vadis?

 

Quo vadis ? Já bych Ti to řekl, ale dostal jsem nedávno ban za nevhodné chování a vulgarismy, quo vadis mělo znít :

Quo vadis chronomag ? , nicméně pořád doufám, že k lepšímu, ale zatím jde spíše do kytek, patrně budu následovat grgu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...