Přejít na obsah

Christopher Ward - new Trident 600 Pro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tož se připojuji rovněž ke gratulantům Tome.

Hodinky jsem si mohl osahat a musím uznat,že jsou krásné.Cifr stejně řešený jako Seamastery,žádné číslice-jen indexy.Vteřinová ručička je perfektně řešená a 600M vodotěstnost,to nemá chybu.Plus keramická luneta.Za ty prachy to jsou fantastické hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace. Už dříve jsem někde zde na fóru na ně našel odkaz a musím říci, že značně otřásly mým rozhodnutím pořídit si Revue Thommen Diver. Moc se mi líbí, zejména tloušťka toho safíru je impozantní, potřebuju něco opravdu odolného.

 

Jaký máš obvod zápěstí? S mými 19,5 cm přemýšlím o tom větším modelu. 

 

Jen mě hlodá ten britský původ. Jsem anglofil, vše britské mám rád, dlouhá léta jsem učil AJ od základky po vysokou, ale vždycky si vzpomenu, jak se v TopGearu naváželi do kvality britských výrobků...

Upraveno uživatelem vladacr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace. Už dříve jsem někde zde na fóru na ně našel odkaz a musím říci, že značně otřásly mým rozhodnutím pořídit si Revue Thommen Diver. Moc se mi líbí, zejména tloušťka toho safíru je impozantní, potřebuju něco opravdu odolného.

 

Jaký máš obvod zápěstí? S mými 19,5 cm přemýšlím o tom větším modelu. 

 

Jen mě hlodá ten britský původ. Jsem anglofil, vše britské mám rád, dlouhá léta jsem učil AJ od základky po vysokou, ale vždycky si vzpomenu, jak se v TopGearu naváželi do kvality britských výrobků...

 

Běž do větších. ;) A co se kvality týče, Chr. Ward je na tom minimálně stejně dobře jako německá nebo švýcarská konkurence, ne-li líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž do větších. ;) A co se kvality týče, Chr. Ward je na tom minimálně stejně dobře jako německá nebo švýcarská konkurence, ne-li líp.

Kvalita tam je, ale do urcite urovne. Urcite se nerovna hoch D, nebo top swiss. Zase malinko klidu:), jinak paradni firma, ktera nema konkurenci v teto cenove urovni.

 

V tomto fandim anglanum, prestoze je uplne nesnasim:), kluci to je ale muj boj, pardon.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče velikosti, já mám 16.5cm. Pro větší již doporučuji 42mm. Vzhledem k tvaru pouzdra a sklonu nožek nebudou působit velké.

Tano-souhlas. Ale za dvacku je to fakt hodne muziky za málo peněz...

Urcite, jsou to krasne hodinky, pecka. Jen houst kluci, rad se podivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita tam je, ale do urcite urovne. Urcite se nerovna hoch D, nebo top swiss. Zase malinko klidu:), jinak paradni firma, ktera nema konkurenci v teto cenove urovni.

 

V tomto fandim anglanum, prestoze je uplne nesnasim:), kluci to je ale muj boj, pardon.

 

Omluva, samozřejmě jsem měl na mysli konkurenční modely v podobný cenový relaci, s top deutsch ani haute S je srovnávat nemůžu. ;)

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva, samozřejmě jsem měl na mysli konkurenční modely v podobný cenový relaci, s top deutsch ani haute S je srovnávat nemůžu. ;)

Jasny chlape, take jsem to tak bral, ale malo fotite:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...