Přejít na obsah

Traser versus Luminox?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

PS: Takze zasadne Traser a zasadne jen od Kubsona. Duvod je to dle meho dostatecny.

 

I kdyz ja bych dal prednost temto oranzovy. A duvod? Oranzove jeste nemam a opravdu se mi libi.

 

 

1186333210.jpg

 

Taky hezké, ale svítí modře. Údajně je modré osvětlení slabší než zelené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co mechaniku?

 

 

 

 

Dodávkama pro US Army se teď chlubí obě firmy, Traser ale jen obecně, zatímco Luminox uvádí ony elitní útvary. Jinak máš nejspíš pravdu. Celé je to asi jen můj subjektivní názor, nevím, zas tolik na military hodinkách neulítám. Trasery mám jen proto, že mě fascinuje H3 technologie, mechanika byla podmínkou a na Ball nemám . Tak už holt trochu toho lampasáctví musím překousnout

 

 

--------------------

 

Vostok Europe K3 Submarine, SEIKO SNA 411, TraserH3 ClassicPro, SEIKO Black Samurai SNM011

I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes. Or should I ?

 

to co jsem nasel, neni mechanika, nevim jakej model mel na mysli. Tyto???

post-2001-1188502129.jpg

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Pleteš, je to ETA 2824-2 a drží se mi na +2 s/den. Jo ještě k té původní otázce - z mého pohledu mám ty nejlepší Trasery :D

ehm ..... zítra Vám (tedy pokud dorazí) ukážu co nosí US Army ....... a bude to bez odchylky :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
US Army mě naštěstí při výběru vůbec nezajímala, ale rozhodně se teď na zítřek těším o něco víc :thumbsup_anim:

to byl vtip ....zase taková pecka to není ...... ale pokud jsem to správně pochopil tak si je kubson chtěl hned nechat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
myslis, ze "ETA 2824-2" je mene nachylnejsi na narazy nez "Ronda 715"?

když s hornetem praštíš o zem tak se rozsype stejně jako iljušin .......... :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když s hornetem praštíš o zem tak se rozsype stejně jako iljušin .......... :D

Iljušin a Hornet jsou rozdilne kategorie :crying_anim: vazne, mechanika by podle me mela byt nachylnejsi na otresy nez Quartz, ale nejsem profik...... a jde o tu vodotesnost, 100m proti 200m.

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Iljušin a Hornet jsou rozdilne kategorie .....

psal jsem když s nima praštíš o zem ...... nejsem odborník ani hodinář,ale moje zkušenost je taková ,že při pádu na zem u quartz modelu se posunula hodinová ručka ... co to udělalo se strojkem nevím ...... a u mechanik nechci domýšlet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem když s nima praštíš o zem ...... nejsem odborník ani hodinář,ale moje zkušenost je taková ,že při pádu na zem u quartz modelu se posunula hodinová ručka ... co to udělalo se strojkem nevím ...... a u mechanik nechci domýšlet

jasne, ale ja nemyslel "tvrdou realitu", ale takove to domaci zvykani... :axehead: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...