Přejít na obsah

Nástěnné hodiny ORLÍK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nikde jsem nenašel jestli je tam tichý chod. Nemá někdo info? Jediné co mě u nástěných hodin trápí je ten neustálý vteřinový rámus.

 

tichy chod za 590 kc? u primu? lol?

 

 

jinak me prekvapuje, ze prim prodava neco s cenovkou pod 4 ciferne cislo, tak nejak bych ocekaval tyhle (pravdepodobne) hlucne baterkace za 5kkc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou někde žívé fotky? co si pod těmi rendery představit naživo? jaký je tam strojek? 

ale asi stejně neodolám, jen nevím kolikatery :)

Reálné fotky udělá asi první šťastný majitel z fóra (taková malá soutěž, kdo to bude?) Já mám objednáno a těším se na zásilku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad černé diplomaty: jsem jediný, koho tahají za oči "zlacené" indexy a světlé ručky?

 

Já se s dovolením také hlásím. Kvůli tomu jsem to zatím ani nekomentoval. Vyloženě mne štvou ty ručky, to je slabina, když už tedy neudělají původní, tak aby byly alspoň k diplomatům zlaté, a k orlíkům svítící...... zas dobrý nápad dotáhli jen do půl cesty. Že by motiv na největší chronomag limitku ??? 

Já by navrhoval originál orlíky :D :D nebo bych možná zkusil brusely, ty jsou hóódně innn a ty ručky by k nim šly..... a rádio, jak píše Tikal 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jistě, tohle je takový podklad pro takové to domácí bastlení, různé limitky, doplňkové díly - prostě jak to máme rádi, ne? :D no já si to raději objednal teď, než se zase rozhádají s mpm (vzhledem k nedávno proběhlým prohlášením na obou stranách "barikád")

snad strojek bude tichý, no v dílně mi to vadit nebude a v obyváku strojek kdyžtak vyměním za seiko.

 

a jedna technická... infomail o provedení objednávky - model provedení "elton"

info@prim.cz <Prim-shop.cz@lotofidea.cz>
komu: mi
kopie: info@prim.cz,
<nejakejmeno>@hodinarska.cz,
<nejakejmeno>@hodinarska.cz
 
tohle jsem zatím neviděl na žádném eshopu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...