Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

Krásné fotky :-) Do Suunta jsi si vytvořil svoje trasy nebo stáhnul někde připravené?

Díky...já trasy nepoužívám, na to je lepší klasická turistická GPSka....spíš si pro jistotu uložím souřadnice cíle a když je nejhůř, tak mě tam hodinky spolehlivě nasměrujou - mnohokrát vyzkoušeno, jinak je využívám hlavně pro celkovej přehled o trase - čas, vzdálenost,výška, tepák... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík za odpověď, zajímalo mě právě jak se šlape podle přednastavených tras. Trochu nechápu jak tě dovedou na cílové souřadnice, když nemáš nastavenou trasu, to ukazují vzdušný směr cíle a ty jdeš svojí cestou kterou uznáš za vhodnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, zajímalo mě právě jak se šlape podle přednastavených tras. Trochu nechápu jak tě dovedou na cílové souřadnice, když nemáš nastavenou trasu, to ukazují vzdušný směr cíle a ty jdeš svojí cestou kterou uznáš za vhodnou?

Jojo...na display máš šipku - ta ukazuje doleva nebo doprava - směřuje ti k bodu - cíli..potřebuješ obejít skálu, tak jí obejdeš a prostě si tu trasu prodloužíš, ale hodinky ti pořád šipkama hlídají přesný směr... je to velmi jednoduchý a více méně primitivní..mám ten první model Ambitů, ty novější už jsou asi lepší, dnes bych asi šel do Garmin Fenix 3, jsou super a lidi co je mají je vcelku chválí, Ambity mají nevýhodu, že když dám tepák a GPS, tak nevydrží ani celej den..

Upraveno uživatelem dufi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Poslední dobou mě láká na pár cest zkusit Traversy, ale všichni mě od toho odrazují, že jsou budiž k ničemu a to dobíjení je další věc která mi vadí a to i u Fénixu. Asi zůstanu věrný Corům :-) Ještě jednou dík za info a omlouvám se za plevelení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Poslední dobou mě láká na pár cest zkusit Traversy, ale všichni mě od toho odrazují, že jsou budiž k ničemu a to dobíjení je další věc která mi vadí a to i u Fénixu. Asi zůstanu věrný Corům :-) Ještě jednou dík za info a omlouvám se za plevelení.

Jak říkám - klasická pořádná GPS s mapovejma podkladama je nenahraditelná ...a cenově určitě levnější než hodinky..měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake mas pocity a dojmy? Jinak pekna fotka ;) , ten svetly cifr ma take neco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake mas pocity a dojmy? Jinak pekna fotka ;) , ten svetly cifr ma take neco do sebe.

Dojmy jsou super. Díky Bedjovi a Aldovi jsem věděl, že to pouzdro dobře sedí, ale světlý cifr mne příjemně překvapil. Velice dobrá čitelnost a zabijácká lumi :)

 

já tam vidím Toma, Davida a Aldu.., aspoň myslím ;)

Hezká fotka

Skoro trefa, Marty :) Alda opustil víru, ale Aldovky zůstaly v Beskydech ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sacíbagr. ..pěkný Damaska i "krysa"..

Co se týká svetlýho cifru - mám DC 67ky a po nasvícení šajněj slušně. ..bohužel jim to nevydrží,lumi body na 46kách odečtu ráno bezpečne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sacíbagr. ..pěkný Damaska i "krysa"..

Co se týká svetlýho cifru - mám DC 67ky a po nasvícení šajněj slušně. ..bohužel jim to nevydrží,lumi body na 46kách odečtu ráno bezpečne...

já přečtu čas bezpečně po celou noc

 

Jo takhle, já myslel že už je má zpátky.. :) Jinak Davčo gratulace, v noci baterka jak prase, že?

Jo, sere to manželku :)

 

:jawdrop:

 

 

To ještě větší překvápko, než když pustil MM300!!! A kdo se jich ujal?

Alda pustil Damaska? To čumim...za co je vyměnil?

Vyměnil za Fortis, mrkněte se na jeho Instagram, má tam kupu fotek ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...