Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Siwi? Ty jsi si je poridil? Jako sednou Ti super ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji i zde za pozitivní ohlasy a milé přijetí. Ne nadarmo říkali už staří Římané, že tak dlouho se chodí do Damasko vlákna, až se Damaska koupí. Už delší dobu se mi tyhle hodinky líbily a tím víc, když jsem je uviděl na tahu. Původně jsem si myslel, že vezmu variantu s modrou vteřinovkou. Ale po živém srovnání se mi jednoznačně zalíbily právě tyto. Modré mi víc připomínaly pilotky a těm jsem zatím na chuť nepřišel. 

 

Anyní hned dotaz na majitele tahu. Jak (ne)snadno se vám daří otevírat sponu? Mně to jde hodně ztuha. Musím za ni tahat a trochu se bojím, abych tahu neuškodil nebo ho po čase dokonce nevyrval ze stěžejek. Máte na to nějaký grif?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratuluji Siwi, jsou moc paradni!!! Dalsi skvely fotograf tady ;) . Jinak jak pise Dufi, podebrat ukazovackem a je to, neboj nic neohnes.

 

Dufi: paradni fotky opet ;) .

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou děkuji za gratulace. A ano, tah byl podmínkou. Je neskutečný a ty megašrouby v něm dovolují snadno měnit články. Což ale dělat nebudu, není důvod. A věděli jste, že rukojeť toho šroubováčku je dutá a dají se do ní schovávat ty šroubky? :D

 

Takže říkáte ukazováček... Děláte to nehtem nebo bříškem prstu? Protože mně se mezi články a ten spodní segment bříško nevejde, i když ten tah nemám moc na fest. 

 

No a Béčka jsem pustil. Jinak bych si tyhle déčka dovolit nemohl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, dufi, a za nějaké to společné focení se taky přimlouvám. 

 

...a zítra možná napíšu Konrádovi a zeptám se ho, jak tu sponu rozepíná on :D

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...