Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

V robote :) .

post-30673-0-77179500-1472028383_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pekne Maxeli! Akorad Konrad pekne odflakl rucky z boku. 

 

Myslel jsem, že je ta vožužlaná hrana ruček jen odlesk nebo to takhle zprznil Snapseed-filtr, ale teď na světle koukám a máš pravdu :/

 

Maxel: Jsou nové nebo je tu někdo pouštěl?

 

attachicon.gifIMAG0388.jpg

 

Pustil mi je místní člen, po menší SZ-bitvě :D

 

budeš je brát do jizerek?

 
Jasně, vezmu je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacil.357: ty mas ty rucky take rekneme spatne natrene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám, když se podívám z boku, tak ta hrana je odfláknutá. Ale když jsem koukal na fotky mých bývalých DA47, tak bylo vše ok. I čísla byly lépe nabarvené. Tím myslím rovnoměrná výška barvy na každém číslu. Indexy u DA35 jsou takové jakoby hrbolaté. Nevím jestli je to záměr.


post-24811-0-74848700-1472061215_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, zajimalo by me, jestli je to i na inhausech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co se zkusit zeptat - když reagujou na to, jak nejlépe rozepínat tah, tak tohle by měli taky vysvětlit, ne? Pamatuju, že tu před časem proběhly Déčka s černym pouzdrem, na kterym se po výměně stěžejek loupala černá barva. A pokud se nepletu, byla z toho nakonec úspěšná reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co se zkusit zeptat - když reagujou na to, jak nejlépe rozepínat tah, tak tohle by měli taky vysvětlit, ne? Pamatuju, že tu před časem proběhly Déčka s černym pouzdrem, na kterym se po výměně stěžejek loupala černá barva. A pokud se nepletu, byla z toho nakonec úspěšná reklamace.

To zeptani neni spatny napad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to videt pri letmym pohledu, nebo jen kdyz se na to clovek soustredi?

 

Jestli máš 100% zrak, jako ostříž, a podíváš se na ručku z několika centimetrů hodně zboku, tak to uvidíš. Ale při pohledu z normální vzdálenosti ze které se člověk kouká na hodinky ( já nevím, od těch 25-30  centimetrů?) nic, ani náznakem, nepoznáš. Takže to není tak hrozné. Já sám jsem si toho všiml až při shlédnutí mých detailních fotek.

Co mi teda kdy vadilo, byly např. nelícující indexy na MM300. To bylo prostě při každém pohledu vidět. Tyhle špatně natřené ručky jsou nad moji rozlišovací schopnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to odhalí hlavně foťák třeba při makru...jinak si toho člověk extra nevšimne..

Jestli máš 100% zrak, jako ostříž, a podíváš se na ručku z několika centimetrů hodně zboku, tak to uvidíš. 

 

Takže to je vlastně problém chronopošuků co řešej nesmysly  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...