Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zažraly se mi pod kůži, mršky mrňavý. No co už. Ale líbily by se mi k nim Tissoty Antimagnetique s mimostředkou anebo nějaká Presage limita. Uvidím. Přece jenom tyhle černý Dčka moc oblekovky nejsou a jak říká kolega: Chybí jim smart looook :). Jemu teda taky a to mu nepomohly ani Omg. :))

 

Míro, řemenivo je od Anely, je trošku silnější, ale patinuje parádně. A je k němu i černá spona. Prostě radost to nosit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažraly se mi pod kůži, mršky mrňavý. No co už. Ale líbily by se mi k nim Tissoty Antimagnetique s mimostředkou anebo nějaká Presage limita. Uvidím. Přece jenom tyhle černý Dčka moc oblekovky nejsou a jak říká kolega: Chybí jim smart looook :). Jemu teda taky a to mu nepomohly ani Omg. :))

Míro, řemenivo je od Anely, je trošku silnější, ale patinuje parádně. A je k němu i černá spona. Prostě radost to nosit..

Parádní, díky za info.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další tejden za náma a čas na nějaký to damaskofoto. A to to měly vloni spočítaný a málem jsem je odepsal. Ale pak to přišlo a nasadil jsem je. Tenkrát na tahu. A dobrý. Po asi dvou tejdnech přišla chuť opět nazout řemen. A k mýmu překvapení ještě lepší a na ruce drží pořád :)

 

post-14317-0-81511300-1569152259_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...