Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 15. 9. 2020 v 12:13, Dagoberd napsal:

Měl bych dvě vtipné historky na téma jak vnímá Damasko moje okolí.. 

Kolegyně mi koukne na zápěstí a radostně povídá: „Jééé to máš ty slepecký hodinky bez sklíčka, žejó?"

A korunu tomu dodal postarší kolega o hodinu později, mimochodem velký odborník na všechno exkluzivní. Čučí mi na zápěstí a pak zkušeně pronese: „Ruční práce, to se hned pozná, sis koupil Brajtling, hmm." 

Tak nevím, asi zase sroluju rukáv 😆, hlavne že dělají radost mě, no ne.. Ale víc dotazů už asi dneska nedám.. 

 

 

IMG_20200915_115436-01.jpeg

Brajtligy pro slepé , no člověk se stále učí 😄

vypadají nádherně, nezkoušel jsi k nim nějaký tah?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Dik! Hodinky na tahu nutně potřebuju (koukam po sinn104), ale chybí mi kreativita. Pokud by byl nějakej nápad jakej tah by se k nim hodil sem s ním! 😉 a pokud by se povedl tah napasovat, usetri mi to dost penez 😀😀

@Wladimir pěkně ti tam koukaj pod listem 😀, měl bys další? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2020 v 23:02, MíraMíra napsal:

No neke, ty máš da34? Sem nevěděl. Občas se mi po nich celkem zasteskne.

Jo, pořád je mám a pořád občas nosím. Pokud vím, přesně tenhle kousek prošel i tvýma rukama.

Mám z Německa dvoje hodinky - Archimede a Damasko a jsou to moje nejpřesnější hodinky, kam se hrabou japonci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejradši je nosím na hnědý kůži od Anely a mám nutkání sehnat jakože 'zulu' z opravdové koniny. 

S tím tahem je to napytel, no ale zas mi to umožní koukat po jinejch hodinkách. 

@Diablo1st máš to pěkný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze vubec ne. Na ruce to neprijemne vubec neni a ani se to nevygajdava. Proste to spojuje vyhody hadru a gumy. A pridava vyhodu naprosto presneho nastaveni na ruku a absenci dlouheho konce, ktery se musi nekam zastrkovat. U me uz NATO nema sanci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr. Poprosím Mikuláše.. :)

Zeptám ještě, nestalo se ti, že by se spona omylem rozepla? Nemyslím si, že by hodinky spadly na zem, ale mám obecně nedůvěru k zapínání na háčky...

497fb0745073541e9a19ec2f9e4b2f44.webp

497fb0745073541e9a19ec2f9e4b2f44-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dagoberd napsal:

Nejradši je nosím na hnědý kůži od Anely a mám nutkání sehnat jakože 'zulu' z opravdové koniny. 

S tím tahem je to napytel, no ale zas mi to umožní koukat po jinejch hodinkách. 

@Diablo1st máš to pěkný. 

Ja mám aj origo Damasko ťah a rád sa ho zbavím. Kvôli spone bez mikroregulácie ho nemôžem nosiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat ke chvále, MN strap je nejpohodlnější náramek, jaký mám, za ty peníze stojí. Mám ho rok a a půl, spona bez problému, nikdy se mi sám nerozepnul.

Navíc spona je spíš na straně ruky a ne dole, což mi maximálně vyhovuje při práci na PC. O stůl se opírám látkou a né o kovem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dagoberd s Erikou mám také jen dobré zkušenosti. Je sice dražší ale stojí to za to. V porovnání s ostatními kšandami mi přijde nárůst odporu tý kšandy takový lepší. Mám lumi kšandu, kterou jsem měl na Sinnech a tahal jsem na tom i MM který jsou váhově dost znatelnější než Damaska. A taky s tím nebyl problém.

Spona se mi nikdy sama od sebe nerozepla. Občas se mi stává, když hodně makám a rozhazuju rukama, že se ta posouvající se spona trochu posune, ale ne do té míry aby se povolila natolik aby se hodinky na ruce uvolnily. Spíš je to tím, že to nosím dost na těsno.

IMG_20200205_204047~2.jpg

IMG_20200919_112459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...