Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 49 minutami, Micey napsal:

Jojo.. akorat sedej cifr a myslim, ze to pouzdro mivalo delsi nozky. Bohuzel nebo nastesti jsem se dostal do stavu, kdy mam pocit, ze jsem uz vsechny pro me zajimavy a zaplatitelny hodinky mel.. takze vzpominam po cem se mi nejvic styska a beru to znova:)

 

991A611F-77BA-4231-A4B2-25CCB26AB855.jpeg

...jestli je udělají menší, neodolám. 

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na tohle video, cca 3 tejdny starý, tak jsem hned vlítnul na Damasko web v naději, že už vylezli s něčím (staro)novým, ale zatím nic. Ale už tam mají v kategorii modelů jen dvě kategorie - Models with manufacture movement a Chronographs. Tak doufám, že se tam brzy objeví další modely než co tam mají teď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo.. akorat sedej cifr a myslim, ze to pouzdro mivalo delsi nozky. Bohuzel nebo nastesti jsem se dostal do stavu, kdy mam pocit, ze jsem uz vsechny pro me zajimavy a zaplatitelny hodinky mel.. takze vzpominam po cem se mi nejvic styska a beru to znova:)
 
991A611F-77BA-4231-A4B2-25CCB26AB855.thumb.jpeg.8575a3d72ec5af371761f0de0976407c.jpeg
Tož to jo, to jsou plnotuční Germáni. Krásné vzpomínky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2021 v 15:28, Micey napsal:

Jojo.. akorat sedej cifr a myslim, ze to pouzdro mivalo delsi nozky. Bohuzel nebo nastesti jsem se dostal do stavu, kdy mam pocit, ze jsem uz vsechny pro me zajimavy a zaplatitelny hodinky mel.. takze vzpominam po cem se mi nejvic styska a beru to znova:)

 

991A611F-77BA-4231-A4B2-25CCB26AB855.jpeg

Tady by byl snad i lepší bílý datumovy věnec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pěkná fotka Wláďo. Někde jsem 'zaslechl', že Damasko spasovavá tah ke konkrétnímu pouzdru, aby nebyly mezery. Máš s tímhle už nějakou zkušenost? Je potřeba při nákupu tahu poslat hodinky Konradovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Wladimir nemáš nějakou fotku, jak ta Erika svítí?

Jinak k těm tahům, myslím že bylo nutné posílat jen hodinky vyrobené před vydáním tahu. A i to spíš pro sichr, úpravy nebyly nutné vždy. Pak tam něco pokutili a mělo by to sedět bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dagoberd děkuji :)

Když se objednává tah, tak chtějí pro jistotu uvést výr. č. a model. Mě pasoval tah DA.4X z DA42 i na DA38. Na tyhle DK je i z jiného materiálu takže stejně musím objednat nový. Tahle informace o spasování myslím panuje po videu od LongIslandWatches. Tam něco takového říkal. Ale nemyslím si že to je pravda.. možná jak píše kolega výše - u starších modelů.

Až pojedu vyzvednout tah z ponorky můžu se na to pana Konráda zeptat :D jak to je doopravdy

 

@nickolas svítí málo a svítí málo. :) zkusím najít foto. Teď nedávano jsem to fotil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...