Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 hodinami, siwi napsal:

U Damaska nebude něco v pořádku. ChronoShop už je taky nenabízí. Tehdy mě dost udivilo, když s jejich prodejem přestali. Kdo ví, jestli do budoucna bude vůbec něco....

Ale to už je pár let co je Chronoshop přestal prodávat. Pokud si dobře pamatuju, měli je v nabídce tuším i jeden SK shop (nějak teď nemůžu dohledat jaký) a odtamtud co jsem se díval když je stáhnul Chronoshop, taky zmizely. Dělá to na mě spíš dojem, že si je chce Damasko prodávat komplet samo. No jsem zvědavej, jak se to bude vyvíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Ale to už je pár let co je Chronoshop přestal prodávat. Pokud si dobře pamatuju, měli je v nabídce tuším i jeden SK shop (nějak teď nemůžu dohledat jaký) a odtamtud co jsem se díval když je stáhnul Chronoshop, taky zmizely. Dělá to na mě spíš dojem, že si je chce Damasko prodávat komplet samo. No jsem zvědavej, jak se to bude vyvíjet.

byl to myslím toptime.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

...

Letos jsem si u nich vyzvedával DKáčka. Na tohle téma jsem s Konrádem nahodil řeč. Odbyt v ČR nebyl tak velký jak čekali a nejspíš i (ale to mi přímo nepotvrdil) prodejce očekával lepší finanční podmínky, nižší ceny aby mohli mít lepší marži a/nebo dávat lepší slevy. Konradi mají na druhou stranu lepší odbytiště než je ČR a SK, ale je škoda že se tady nikde nedají prohlédnout a koupit, i když zas tak daleko to není, dá se tam za chvíli dojet. Jinak firma funguje dobře, v létě rekonstruovali-rozšiřovali čast výroby. Vše fungovalo na pohled ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Diablo1st

Dělají stále oboje plus jeden materiál navíc. A vše je tvrzené. Potápky dělají z ponorkové povrchově tvrzené austenitické oceli kvůli lepší chemické odolnosti

 

Chronografy potom buď z nástrojové povrchově tvrzené austenitické oceli nebo z martenzitické chladem kalené oceli.

 

Co vím, tak vše stále dělají a jde koupit.

 

Upraveno uživatelem Wladimir
Formát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknete na WUS, tam se lze docist vse. Vse bude jak driv. Jen je treba vyckat az bude inhauz daydyte. Jde to postupne. Kalibr A26 prisel bez data, pote s datem, a ted bude daydate a obnoveni puvodnich DAxx. Udajne jeste letos. Takze i ice hardened pouzdra.

Eta holt neni a dle Konradovych slov  tam nic jinyho nechce (sellita apod.) Ze jde vse tak nejak damaskovsky pomalu je tim, ze maji i jiny aktivity, ne jen vyrobu hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zní nadějně. Však jsem tu někde počátkem roku tlumočil jejich odpověď na můj dotaz, zda se vrátí tehdejší DA3x, DA4x a ve stručnosti mi bylo řečeno "in the first semester". Že se to zpozdí mě nepřekvapuje a celkem se to asi dá čekat. Důležitý asi je, že to bude. Asi to bude chtít trpělivost, ale jsem na to moc zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...