Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Zdravím digipřátelé. V sekci "co je kde ke koupi" Harwey upozorňoval na moc pěkné Edox, které majitel inzeroval na Uhrforu, ale také aukci na ebay. Aukci jsem vyhrál a cena byla příznivá, až na SEPA převod za který si účtuje banka 200Kč!!! Vrátím se k těmto krásným Edox. Moc mám rád tento klasický tvar. Jednoduché funkce. Horní tlačítko: čas - datum - minuta+vteřiny(zajímavé), nastavení a dolní světlo. Vše ocel a sklo. Stáří odhaduji tak 1979? A na závěr nějaké foto. Díky a mějte se.

Gratuluju! Jsou parádní a ten tah taky. A skoro funglovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navazuji na tooto  -s tim , ze uz neplati A944 mi jeste chybi...

Tzn. , ze pokud nejsou jeste nejake mimo /(A156, A628, A258, A557)/jak sem se ptal/ -mohl bych mit solar vsechny.

post-46138-0-20473000-1523572582_thumb.jpg

+ vicuhel

post-46138-0-25991300-1523572674_thumb.jpg 

 

Bohuzel jak videt pravy skleneny spodni roh  utrpel uder a nove sklo nevim nevim zda...

No a byly na gume coz v 99% nemam rad, dal jsem tedy aspon tento 20mm lesteno - brouseny kov, a aspon castecne to koresponduje(provedeni pouzdra je shodne). Original je videt v odkaze na?hore  -pokud by nekdo vedel o vhodnejsim 20mm Seiko nebo jak jej sehnat, byl bych rad...

 

Pro zpestreni H023...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojojo ty sou dobre, 5x celni tlacitko dole(mi evokuje oblibene A547/557) + full Dot Matrix...  super.

Az na tu cenu a sem zvedav za kolik skonci... loni japonsko a pakistan takto no uvidim o kolik se oproti pocatecnim 200americkym stav zmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty čtyřtlačítkový Seika jsem měl, člověče ale už bych do toho asi nešel. Jak to bylo starý, tak ty čelní tlačítka začínaly pěkně haprovat. Toto je třeba ale řešený jinak. To by mě zajímalo, co to vlastně umí, má to na boku nějakej velkej konektor, asi k tomu bude potřeba nějaký nesehnatelný příslušenství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano... s Aukra. Já je tam nemohl nechat. Jsou opravdu parádní i když fotky na Aukro byly spíše špatné. Jinak Jirko je to tak ..ocelová skořepina a uvnitř plastové pouzdérko. Strojek jak v peřině..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olin.uj: jj, ty fotky mne prave trochu odrazovaly a nejak mi k nim nesedel ten popis nepouziteho stavu. Ted vidim, ze jsem zavahal:-)

Když je vidím teď naživo... Ty fotky z Aukra a samotný popis.. ani tam nebylo uvedeno Casio.. Měl jsem štěstí a navíc mám prodejce ve sledování, protože má občas pěkné věci.

Já zase zaváhal, když byly na Aukro Casiotrony R18..a pěkné..

Koupil je vůbec někdo, kdo navštěvuje toto fórum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...