Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Díky za pochvalu.Neví náhodu někdo jak nastavit tyto Timex?Horní čudlík přehazuje čas,datum a vteřiny.Dolním se svítí.Kombinace oba zmáčknutý,jeden dřív a druhý domáčknout(i obráceně),hlouho držet....nic nepomáhá.Asi tam to nastavování zapoměli udělat.Baterku tak dám asi o půlnoci a bude...

post-22511-0-57761000-1553079403_thumb.jpg

post-22511-0-57063900-1553079424_thumb.jpg

post-22511-0-96461800-1553079454_thumb.jpg

post-22511-0-15739400-1553079470_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pochvalu.Neví náhodu někdo jak nastavit tyto Timex?Horní čudlík přehazuje čas,datum a vteřiny.Dolním se svítí.Kombinace oba zmáčknutý,jeden dřív a druhý domáčknout(i obráceně),hlouho držet....nic nepomáhá.Asi tam to nastavování zapoměli udělat.Baterku tak dám asi o půlnoci a bude...

Ahoj zkusím hádat. Zkus podržet samotný horní tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem našel nastavování Timexů také se dvěma tlačítkama.Ty se ale nastavují otáčením tlačítek.Mají na tlačítku takovou plošku.Ty moje ton nemají.To je fakt záhada.Počkám a příští rok na Silestra vkládám o půlnoci baterky.

post-22511-0-28170300-1553117244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricoh Riquartz - modul 822 s duálním časem bez alarmu, kov a sklo, asi rok 1982, datum lze přehazovat mezi měsícem a dnem.

...

a tady má sestru s modulem 823, taktéž kolem začátku 80. let, oproti sestřičce má alarm, ale nemá duální čas...

 

Hlasim do rodiny sesquizygoticke dvojce ke tve sestre...

Jak jsem psal tady, ze mne "osidili" na odvracene tvari, tak mne to nedalo rozhledl se a zrovna ebay nabizel... -chtic ukojen.

Kdo zvedav je... zde 

Jinak zatim aspon takto, ...od prodejce, a nez se opet dockam tak si teda pockam...

 

post-46138-0-04619000-1553616108_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Neumi nahodou 12/24? segmentu dost... kdyz tak jak?  Na zmenu datumu D/M ? M/D jsem dosel...

Zajimave jsou ty druhe, kdy ke zmene rezimu dochazi otacenim ...

Posílám z návodu. ...

post-46138-0-10775900-1553666698_thumb.png

 

Pokud bys nemel velke problemy s tim mne poskytnout kompletni scan, chtel bych te o nej -PM- poprosit. Diky

Nemas ty sve nahodou odsud?..Item location:Fene, Spain... Seller -not.only.......

 

______________________________________________________________________________________________

 

Ja mam tiez v sufliku jedny solarky,ale stale ich neviem rozchodit.Neviem co im je.Ziadna oxidacia ani nieco podobne.Gumicky vycistene,kontskty tiez,tak neviem...

.

Mne prijde ze LCD je K.O. -leva strana vypada asi jasne a cela spodni hrana ...?

Bych cekal ze pri vselikem 'kroucemačkani" se sem tam segment objevi, ale vic s nich nevymacknes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim do rodiny sesquizygoticke dvojce ke tve sestre...

Jak jsem psal tady, ze mne "osidili" na odvracene tvari, tak mne to nedalo rozhledl se a zrovna ebay nabizel... -chtic ukojen.

Kdo zvedav je... zde 

Jinak zatim aspon takto, ...od prodejce, a nez se opet dockam tak si teda pockam...

 

attachicon.gifs-l1600 (14).jpg

 

Já mám taky jedny PHASARy. Ale asi o něco starší, než ty z odkazu. Jen to vypadá, že je někdo vzal mačetou. :frusty: Ještě že je to "pořádný kus kovu". Kdyby to byly plasťáky, tak jsou vejpůl.

...

Teď se dívám, že ty Tvoje jsou Ricoh. Jenže po kliknutí na ten odkaz mi to ukázalo nějaký Phasar. Ebay mi ukázal something similar (ale moc similar to není).

Nevadí. už je tady nechám, když jsem je sem dal.

 

post-3282-0-04263600-1553673907_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hantronix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...