Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Já jsem na tom stejně. Na co kupovat všechno tohle, když mi jde taky jenom o ty digitálky (smutný smajlík)

 

Tak šťasný majiteť primiek sa s nimi dlho netešil, už ich posiela ďalej.

http://aukro.cz/item1416922209_26_digitalni_hodinky_prim_velmi_dobry_stav.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, nevypadají šptně. Přesně tyhle jsem nosil v letech 1984 - 1986. Docela by mě zajímalo, jak moc zlobí to zobrazování těch číslic.

 

Asi bude stačiť po rozobraní prečistiť liehom a možno sa to upraví(pomohlo to na kalkulačke :smile_anim: toto by nemal byť veťký rozdiel). No aj tak asi cena vyletí vysoko. Skúsim si prihodiť ako minule max. čo som ochotný za ne dať, uvidíme ako ich kto chce :whistle: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj digimagori, prave čumim po stopetadevadesaty na Discopribeh a zrovna teď potrebuji ty klasicky digosky, co ma mladej Hrusinskej na ruce. Nechci zakladat nove vlakno, tak pokud mate, nebo o nejakych vite, prosim SZ. Taky jsem takove v roce 1980 - 1985 mel....... Nostalgie je svina :suicide_anim:

 

Edit: a chlast taky...

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj digimagori, prave čumim po stopetadevadesaty na Discopribeh a zrovna teď potrebuji ty klasicky digosky, co ma mladej Hrusinskej na ruce. Nechci zakladat nove vlakno, tak pokud mate, nebo o nejakych vite, prosim SZ. Taky jsem takove v roce 1980 - 1985 mel....... Nostalgie je svina :suicide_anim:

 

Edit: a chlast taky...

 

 

Já na to nekoukal, tak ani nevím, co v tom filmu měl za stroje. Ale jestli kesselky, to není problém ani na Aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj digimagori, prave čumim po stopetadevadesaty na Discopribeh a zrovna teď potrebuji ty klasicky digosky, co ma mladej Hrusinskej na ruce. Nechci zakladat nove vlakno, tak pokud mate, nebo o nejakych vite, prosim SZ. Taky jsem takove v roce 1980 - 1985 mel....... Nostalgie je svina :suicide_anim:

 

Edit: a chlast taky...

 

No, jestli měl kesselky, tak ty seženeš i na Aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, za prve nevím, co jsou Kesselky, za druhe mne to urazi...

Ne, vazne; Prd se v tom vyznam, ani nechci.

Jen bych si rad sem tam dal na ruku neco, co jsem nosil pred 30 a trochu vice lety.

Na Aukro urcite mrknu, ovsem za nasmerovani take dekuji

 

Edit: uz na to moc nevidim....

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: uz na to moc nevidim....

 

 

To je i můj případ. Digitálky nenosím, protože na ně pořádně nevidím, ale vždycky se mi moc líbily a jako dítě jsem po nich neskonale toužil. Ještě mě napadá, že když se nerozhodneš pro kesselky, tak zvol najaká klasická casia. Já přesně nevím, co ten člověk ve filmu na ruce měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je i můj případ. Digitálky nenosím, protože na ně pořádně nevidím, ale vždycky se mi moc líbily a jako dítě jsem po nich neskonale toužil. Ještě mě napadá, že když se nerozhodneš pro kesselky, tak zvol najaká klasická casia. Já přesně nevím, co ten člověk ve filmu na ruce měl.

 

řekl bych, že na to Murphy neviděl z jiného důvodu :D, viz jeho předchozí příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dokopal opravit moje Montana 16 Melody Chrono - chyběl jim piezo pípák, takže po melodiích ani stopa. Až budu mít doma chvíli klid, tak to natočím a fouknu na youtube :)

 

 

 

Mimochodem, tady jedna zajímavá aukce:

http://cgi.ebay.com/LARGE-Vintage-70s-Lot-LED-Digital-Watches-Baylor-Seiko-/330522358413?pt=Wristwatches&hash=item4cf4aaf28d#ht_500wt_922

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Čo hovoríte na tie Primky, čo skončili na Aukre. Pekne sa to vyšplhalo. Ja som mal bohužiaľ limit takmer o tisíc nižší :(

 

 

jo 2550 to je síla vzhledem k tomu popisu ,že některé segmenty displaje nejsou občas vidět.

 

aukro

 

 

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Čo hovoríte na tie Primky, čo skončili na Aukre. Pekne sa to vyšplhalo. Ja som mal bohužiaľ limit takmer o tisíc nižší :(

 

 

Nojo, co na to říct? Dneska jsou tyhle hodinky v kurzu, ačkoliv v době jejich výroby je nosili akorát ti "chudáci", kteří se k jíným digitálkám nedostali. Ostatně v té době málokdo věděl, že PRIM vůbec nějaké digitálky dělá. Ale ono platí to samé i o ruských digitálkách. Pokud jsou zachovalé, vyšlphá se jejich cena na eBay do závratných výšin.

 

Konkrétně ty dražené primky jsem měl. Nijak hrdý jsem na ně nebyl. Z nostalgie bych si je klidně koupil, ale takovou cenu za ně rozhodně nejsem ochoten dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma nekdo tyhle stroje, tak bych je rad koupil.

 

http://www.andydunn....y&watchtype=lcd

 

Dale pak bile W.U.L.

 

K tým W.U.L., ale v čiernom, by som sa pridal aj ja. Mal som takmer identické (W.U.L. sa na ne najviac podobá) v polovici 80. a vtedy som sa za ne dosť hanbil, predsa len spolužiaci mali už rôzne so siedmimi melódiami a stopkami :) Dnes by som ich rád zohnal :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...