Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

"Budu ráda za kontakt" ? To jako holka sbírá digitálky?

Zdravím, ano jsem holka a nevidím nic zvláštního na tom, že mám stejný zájem o digitálky jako muži :)

Jako puberťačka jsem digitálky nosila a měla jsem je tehdy od tety ze SRN :-) Ale přišla jsem o ně a teď bych jedny měla zase ráda na ruce ;-) Nejsem sběratel, jen si chci splnit sen ;-)

Tak hodně zdaru ve sběratelství ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nemyslel ňák opovržlivě, právě naopak. Když holky dělají něco, co běžně ne, tak je to docela sexy. Ať už hrajou fotbal, hokej nebo třeba řídí tatrovku nebo autobus. Jinak digitálek jsou kvanta, najdi si někde foto takových, jako jsi tenkrát měla nebo bys chtěla a potom můžu poradit. Jinak ebay je fakt nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nemyslel ňák opovržlivě, právě naopak. Když holky dělají něco, co běžně ne, tak je to docela sexy. Ať už hrajou fotbal, hokej nebo třeba řídí tatrovku nebo autobus. Jinak digitálek jsou kvanta, najdi si někde foto takových, jako jsi tenkrát měla nebo bys chtěla a potom můžu poradit. Jinak ebay je fakt nejlepší.

Tak to mě těší. Abych pravdu řekla, tak si nevybavuji přesně co jsem měla za typ. Vzhledem k tomu, kolik je druhů digitálek si ani nedovedu vybavit už :) Ale našla jsem dva kousky, které se mi fakt líbí.

http://www.digital-watch.com/DWL/1work/seiko-a159-5009/

http://www.digital-watch.com/DWL/1work/seiko-a159-40292/

I když mám raději Casio, tak jsem nenarazila zatím na žádné, co by mi lahodily tak oku a hlavně byly můj ročník :)

Tak jen pro představu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou oboje moc pěkný. Je to ten styl, který mám rád z bondovek, když tam hrál Roger Moore. V několika filmech nosil digitálky a občas se dají ještě sehnat na ebay - například ty Seika z Chobotničky. Jenže za naprosto neskutečný prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ano jsem holka a nevidím nic zvláštního na tom, že mám stejný zájem o digitálky jako muži :)

Jako puberťačka jsem digitálky nosila a měla jsem je tehdy od tety ze SRN :-) Ale přišla jsem o ně a teď bych jedny měla zase ráda na ruce ;-) Nejsem sběratel, jen si chci splnit sen ;-)

Tak hodně zdaru ve sběratelství ;-)

 

Výborně  :thumbsup_anim: To jsi tu doma :D Přesně tyhle pohnutky mě přivedly na tohle fórum a přiměly mě založit toto vlákno. Hlavně se tu nezapomeň náležitě pochlubit, až něco seženeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje nádherné, ale bude trochu problém je sehnat. I když, trpělivost růže nese. Casio by bylo také ok, ale pokud dělá vzhledem podobné typy, tak jsou plastové a ne kovové. Přeji hodně štěstí a budu se těšit na tvé další příspěvky, hlavně obrazové... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Zdravím, ano jsem holka a nevidím nic zvláštního na tom, že mám stejný zájem o digitálky jako muži :)

Jako puberťačka jsem digitálky nosila a měla jsem je tehdy od tety ze SRN :-) Ale přišla jsem o ně a teď bych jedny měla zase ráda na ruce ;-) Nejsem sběratel, jen si chci splnit sen ;-)

Tak hodně zdaru ve sběratelství ;-)

 

 

Já se vždycky divil, proč tu proboha není víc ženských...vždyť hodinky lze brát i striktně jako módní doplněk, což by mohlo být pro vás ženský zajímavý mnohem víc než to, jaké mají funkce a vlastnosti. Hodinky pod tvými odkazy jsou pánské modely, ale vzhledem k tomu, kam se posunulo dnešní povědomí o správné velikosti hodinek, je to úplně jedno....pokud se ti líbí, jdi do toho a nebudeš jistě litovat    :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny megavzácné DW-3000, modul 548 z roku 1985.

 

 

DW 3000  NAPROSTÁ PARÁDA! Ty bych do sbírky nutně potřeboval. A taky jeden funkční modul 548.

 

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-WILSON-SPORTS-BRANDED-QUARTZ-DIGITAL-ALARM-CRHONOGRAPH-WATCH-NEW-BATTERY-/141828617948?hash=item2105a4f6dc:g:kNEAAOSwiwVWR6x7 tady jsou jedny na prodej. Teda fake.

post-673-0-42495100-1452719278_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vždycky divil, proč tu proboha není víc ženských...vždyť hodinky lze brát i striktně jako módní doplněk, což by mohlo být pro vás ženský zajímavý mnohem víc než to, jaké mají funkce a vlastnosti. Hodinky pod tvými odkazy jsou pánské modely, ale vzhledem k tomu, kam se posunulo dnešní povědomí o správné velikosti hodinek, je to úplně jedno....pokud se ti líbí, jdi do toho a nebudeš jistě litovat :cheers:

;-) Jo, jsou panske, ale libi se mi vic jak ty zenske. Dnesni doba se s tim moc nepare a slovo unisex se stava vice popularnim :) A ja za to Bohu diky, protoze kdyz se mi neco libi, tak o tom nepremyslim pro jakou skupinu je to urceno :D Joo, jak rikam, jsem uplnej laik co se tyce technicke stranky digitalek ;-) Diky ;-) Jen dobre narazit a dobre koupit ;-)

Výborně :thumbsup_anim: To jsi tu doma :D Přesně tyhle pohnutky mě přivedly na tohle fórum a přiměly mě založit toto vlákno. Hlavně se tu nezapomeň náležitě pochlubit, až něco seženeš :)

Diky :-) Doufam, ze sezenu a rada se tu pak pochlubim :-)

Oboje nádherné, ale bude trochu problém je sehnat. I když, trpělivost růže nese. Casio by bylo také ok, ale pokud dělá vzhledem podobné typy, tak jsou plastové a ne kovové. Přeji hodně štěstí a budu se těšit na tvé další příspěvky, hlavně obrazové... :-)

Verim, ze je to orisek :) JA jsem clovek, co si neco usmysli a nespokojim se jen tak s necim :) Takze to bude asi u me beh na delsi trat :) Kazdopadne diky za podporu :-)

Ty oboje jsou pánské, a ještě k tomu dost velké. Já myslel, že sháníš dámské. Seiko moc ve sbírce nemám, ty druhé zrovna náhodou ano, ale prodat bych je zatím nechtěl.

Nene, nejsem ten typ krehke zeny :) Mam rada pekne veci a nerozlisuji striktne zenske a muzske veci :) Muzu se zeptat kolik se tak pohybuje cena u tech hodinek co vlastnis? Diky ;-)

Ty jsou oboje moc pěkný. Je to ten styl, který mám rád z bondovek, když tam hrál Roger Moore. V několika filmech nosil digitálky a občas se dají ještě sehnat na ebay - například ty Seika z Chobotničky. Jenže za naprosto neskutečný prachy.

No vidis to, miluji Bondovky a tohle jsem vubec nevedela. Takze je videt, ze fajsmejkr rozhodne nejsem :) Ale tesi me, ze aspon vkus mam dobrej :-) Myslim tedy :)

 

Tyhle sou taky cool, zase pansky :) Jak jsou asi velke, vite nekdo?

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-CASIO-W-36-MARLIN-YELLOW-DOT-DIGITAL-LCD-ALARM-CHRONOGRAPH-WRISTWATCH-/262219399204?hash=item3d0d7e8024:g:oGMAAOSwqu9U-tQt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu ti je přeměřit. Podle záznamů bych měl mít troje. Velikost tutěch je taková "akorát". Nedá se říct, že by byly velký, ale ani malý. Ale zase si vybíráš ty dražší. Všechny Casio, co mají na sklíčku tu rybu, mečouna, jsou MARLIN a jsou hned cennější, než obdobné bez. Chtěl jsem ti včera sem nakopírovat odkaz na ukončené aukce z ebay všech obdobných Seiko, ale nejde mi sem nic vkládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou taky pěkný. Asi bych si nelámal hlavu pánský - dámský, mě přijdou vesměs tyhle digitálky takový unisexový. Jinak hodně podobný se dají sehnat nový od casia, ale všechno je to už jen postříbřenej plast. Kovový, se sedmi melodiema, který jsem měl jako kluk :-), to už dneska asi není. 

 

Jinak Bondovo digitálky najdeš tady: http://www.jamesbondlifestyle.com/tags/seiko

Tam se mi líbí všechny, ale třeba ty M354, to je paráda. A G757 se trochu podobají tyto http://www.hodinky-365.cz/casio-collection-ae-1200whd-1avef-x139381

Ty jsem si jednou i pro legraci koupil a docela jsem ji i nosil, mají velký čísla a dobře se odečítá čas. A kdo sjíždí bondovky kolem dokola jako já, tak je nutnost něco takového pořídit  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu ti je přeměřit. Podle záznamů bych měl mít troje. Velikost tutěch je taková "akorát". Nedá se říct, že by byly velký, ale ani malý. Ale zase si vybíráš ty dražší. Všechny Casio, co mají na sklíčku tu rybu, mečouna, jsou MARLIN a jsou hned cennější, než obdobné bez. Chtěl jsem ti včera sem nakopírovat odkaz na ukončené aukce z ebay všech obdobných Seiko, ale nejde mi sem nic vkládat.

Troje :D Jste fakt uchylaci :D V dobrym slova smyslu samozrejme :D Joo ten mecoun je dela kouzelnejsi ;-)

Jeee tak to je skoda, kdyby se Ti chtelo, muzes mi zkusit poslat odkaz na SZ. Dekuji za ochotu M.

 

Ahoj, cca 40 mm na výšku, cca 37 mm na šířku, výška pouzdra cca 8 mm ;-) Orientační rozměry

Dekuji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem našel ve svém archivu foto výsledné stránky z ebay z roku 2005, ale je to spíš extrém, většinou se prodávají přece jen za míň. To jsou ty, co mám.

Fiiiiiha :D

 

Ty jsou taky pěkný. Asi bych si nelámal hlavu pánský - dámský, mě přijdou vesměs tyhle digitálky takový unisexový. Jinak hodně podobný se dají sehnat nový od casia, ale všechno je to už jen postříbřenej plast. Kovový, se sedmi melodiema, který jsem měl jako kluk :-), to už dneska asi není.

 

Jinak Bondovo digitálky najdeš tady: http://www.jamesbondlifestyle.com/tags/seiko

Tam se mi líbí všechny, ale třeba ty M354, to je paráda. A G757 se trochu podobají tyto http://www.hodinky-365.cz/casio-collection-ae-1200whd-1avef-x139381

Ty jsem si jednou i pro legraci koupil a docela jsem ji i nosil, mají velký čísla a dobře se odečítá čas. A kdo sjíždí bondovky kolem dokola jako já, tak je nutnost něco takového pořídit :lol2:

To sou pekny kousky! M354 jsou fakt stylovy! Cim dyl tady s Vama budu, tím to pro me bude horsi vybrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...