Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

To je skutečně nářez. To je jak cestování v čase: co je jeden rok novinka a ceny napálené, tak další rok ceny dolů. Přibývají nejdříve číslice, pak funkce, pak další funkce, pak zbytečné funkce, pak ana-digi. No v podstatě je to jako dnes, furt stejný.  :D

Líbí se mi upozornění ze začátku příspěvku takže asi spíš rok 76: "Upozorňujeme, že všechny Quartzové hodinky jsou závislé na baterii. Proto všem zákazníkům, kteří budou hodinky vracet s vybitou baterií budeme účtovat její výměnu."

Fakt skvělý díky za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem si toho nevšimnul, ale nabízí se otázka zda-li nemít zde extra digitální sekci. Je jasné, že katalogy z větší části obsahují i klasické hodinky.

Je to tu. Dej to tam a sem třeba odkaz...

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/38-soubory-ke-stažení/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překvapuje mě, kolik modelů Elektronika v nabídce měla. Ostatní katalogy jsou taky fantastické.

Nová sekce s digitálkovými katalogy je vynikající nápad, díky za něj. Asi by se tam mělo objevit i to, co je tady, aby to bylo všechno pohromadě. Ale to už by asi dalo zbytečně moc práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že v digi sekci není žádné vlákno, které by se systematicky věnovalo LED digitálkám, nebo jsem ho aspoň nenašel, dal jsem pár fotek svého nejnovějšího přírůstku do vlákna založeného členem mkshort - Elektronika 1: ??????????? ?6-03. Je to v ruské sekci, trochu mimo dohled fanoušků digitálek. Proto dávám odkaz zrovna sem, neboť hodinky Elektronika 1 spadají alespoň časově do tohoto období a jistě si zaslouží naši pozornost, i když nám čas nezobrazují nepřetržitě pomocí LCD, ale magicky se rozzáří až po stisknutí tlačítka.

 

Kdybyste se neurazili, dovolil bych si pár obrázků z naší zahrádky.

 

post-33141-0-09741700-1520330638_thumb.jpg

 

post-33141-0-79524300-1520330647_thumb.jpg

 

post-33141-0-08998100-1520330660_thumb.jpg

 

post-33141-0-64988600-1520330670_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A toto myslíš, že není ok? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/26688-led-digitálky-ze-70-tých-let/page-8#entry1933910

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...