Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

bleriot11: Skoro pokaždé něco dovezu. Vždy si ale raději říkám, že to beru na náhradní díly :-). O to větší je pak radost. Ani já to nemám daleko, takže když mi to vyjde a nejsem v práci, jedu se podívat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak tu hovoríš o akejsi forme, tak to nie som ani ja, včera som bol úplne skapatý :)

Už měsíc jsem doma se zlomenou nohou. Mám sešroubovaný kotník a pořád je to dost nateklé. Pocit, jako bych měl nohu nazutou v hodně špatně ušité holince, která na různých místech všelijak tlačí a škrtí. Tak nemůžu ani pořádně fotit, protože jsem dost omezený v pohybu. Ale lepší se to. Tak za nějaký čas se k oživení těch hodinek s vaší pomocí vrátím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už měsíc jsem doma se zlomenou nohou. Mám sešroubovaný kotník a pořád je to dost nateklé. Pocit, jako bych měl nohu nazutou v hodně špatně ušité holince, která na různých místech všelijak tlačí a škrtí. Tak nemůžu ani pořádně fotit, protože jsem dost omezený v pohybu. Ale lepší se to. Tak za nějaký čas se k oživení těch hodinek s vaší pomocí vrátím.

Priateľu, máš to oveľa lepšie, ako to mala moja partnerka, ktorá po ťažkej havárií, ktorú spôsobili dvaja debili, mala pravú nohu od kolena dolu rozdrvenú na mnoho úlomkov, a naši lekári tvrdili, že takáto masívna trieštivá zlomenina je len na amputáciu nohy od kolena dolu, ale našťastie sa mi cez kontakty podarilo zohnať jedného špičkového odborníka, a ten jej dal do poriadku nohu, aj keď tá noha už nikdy nebude taká, ako pred tou haváriou, a celá liečba trvala skoro 4 mesiace :( Dúfam ale, že ty sa dáš čo najrýchlejšie do poriadku, prajem ti to :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neoplatí sa to uponáhľať, toto chcela aj moja partnerka, a keď to preháňala, tak šliapla na veľmi oslabenú nohu, ktorá ešte nedokázala uniesť váhu jej tela, a potom veľmi plakala od bolesti :( Vždy som ju upozorňoval na to, že hojenie, a posilňovanie nohy nijakým spôsobom neurýchli, že to všetko musí ísť pekne po poriadku, a dať tomu čas :) A takto musíš postupovať aj ty, nemáš sa kam ponáhľať, času je dosť, takže len pomaly, opatrne, a všetko príde časom :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...