Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Díky za info. Oni mají Japonci na tuhle hru v reálu nějakou zvláštní úchylku.

Mimochodem pěkný překlep ve slově "handhels". Někdy ty překlepy docela sednou... :notworthy:

jendazhor: Ne jenom hodinky Casio..ale i další zajímavé věcičky od Casia. PG-200 jsem koupil za 150,- Kč na burze jako nejdoucí. Byly vyteklé baterie. Po řádném vyčištění PG-200 dělá vše co má. Hra Pachinko je jednoduchá...hraje se pouze jedním tlačítkem. Krátké nebo delší přidržení tlačítka ovlivňuje dopad kuličky na herní pole. PG-200 se vyráběla od roku 1983 společně s handhels consolí PG-100 a pro úspěch hry vyšla ještě console Pachinko 2, PG-500..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyhrabal ze supliku tyhle skoro nenoseny Primky jedny na Kovotexu, ktery jsem mel jako malej (a nechtel jsem je tehdy, chtel jsem mit samozrejme melodiovy zapadacky) a druhy na Saturnu. A jeste jedno sovetsky pouzdro, kdybych chtel mit uplnej original.
post-20760-0-07651200-1581536133_thumb.jpg
 

post-20760-0-59317200-1581536121_thumb.jpg

 

post-20760-0-65598800-1581536109_thumb.jpg

 

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný je máš.

Díky.

 

Taketo patria do hodinkovnice,nie do suflika :)

Ale aby som len nepisal,tak idem dalej.Digi primky uz dalsie nemam,tak tento tyzden doklepem solarkami.

 

Jasně že jsou v hodinkovnici. Trošku machruju ale jinak jde o zdejší folklór - všichni máme šuplíky, ne? 

Intex jsou parádní, opět ještě pořádný kus železa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...