Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Gombo asi tim, ze mam taky nejake, tak tebou prezentovane zaznamenavam vyrazneji +k nim i probehlo par slov...
michalval + bleriot11 = diky  -a ano o rok pozdeji a uz vedely kdy je odpoledne a kdy dopoledne . Jakej by mohl byt ten rozdil nevi nikdo? (0439/0432)

před 23 hodinami, Olin.uj napsal:

akai: Na sých TS-2000 mám vizuálně podobný náramek.. označení B-367L.. Co není originál tak černý střed čidla... Jinak moc pěkné. 

...hmm tak ja B-438N, tak asi nahrazeno. Kazdopadne jak videt je zapinani zniceno a budu to muset nejak vyresit...
A cerny stred cidla je v poradku , ten byl jen originalne modifikovan cernou... -ted uz takto...

1.jpg.22663b5f09c7ccbd46775103cdad2b61.jpg

 

Zajimave, ze na OLED displeji telefonu vidim zlute a modre pismenka jak pri foceni tak po vyfoceni a naslednem prohlizeni barevne dost a konecny vysledek je...

2.jpg.fb71eb05d2c9885663750e0f331660b5.jpg

3.jpg.4a47fcbbf469095f86b176b8b0ca1882.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Snekofon napsal:

Když už, tak spíš lemon face takto...každopádně jsou to parádní hodinky... mám digi krizi a chuť se této své sekce sbírky kompletně zbavit... ale tyto si dovedu představit jako jedny z mála co by si místo našly....

 

Díky. Koupil jsem je nenošené i s krabičkou, ale rozhodl jsem se, že si je budu užívat, což bohužel znamená, že už nenošené nejsou a že nějaké vlásečnice mají, ale pořád jsou myslím v hodně dobrém stavu.

A jsem rád, že tam ještě někdo něco vidí... 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oooo máš můj respekt, že jsi je nenechal ležet v té krabičce - ve mně by se to rvalo a skončilo by to tak, že bych zoufale hledal ještě jedny na nošení :) už jste takto blbě dopadl s několika kousky - pěkně je zaparkoval a pak hledal druhé na nošení... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Snekofon napsal:

Oooo máš můj respekt, že jsi je nenechal ležet v té krabičce - ve mně by se to rvalo a skončilo by to tak, že bych zoufale hledal ještě jedny na nošení :) už jste takto blbě dopadl s několika kousky - pěkně je zaparkoval a pak hledal druhé na nošení... 

Noo respekt... to víš, že každá vlásečnice bolí, ale co už:  dělají mi radost na ruce a dávám na ně bacha, pořád to jsou hodobóžový hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Snekofon napsal:

... ve mně by se to rvalo a skončilo by to tak, že bych zoufale hledal ještě jedny na nošení :) už jste takto blbě dopadl s několika kousky - pěkně je zaparkoval a pak hledal druhé na nošení... 

To by bylo dobré téma pro "tematický týden" - Jaké digi máte ve více (dvou, tří, ... ) kusech. Jedny NOSky ve sbírce a další na nošení. 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde byly vedle sebe 0624 a 0439 ... -tak mne napadlo dat vedle sebe i 0439 a Citizen 50-3061 modul 9025 (tady jako 50-3053)
Oboje stejne stare kdy sn. zacina 60 - takze 1976.
Citizen umi drzet datum zobrazene, nemaji am/pm, to se rozlisuje jen pri nastaveni kdy delici dvojtecka zobrazena sipkami nahoru dolu toto definuje.

ctsk.jpg.43025f675b3942ea9047b9fe81d7d4db.jpg

ct.jpg.5c536e60e1a59d3d5060ae5b107fa864.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2020 v 18:26, Hantronix napsal:

To by bylo dobré téma pro "tematický týden" - Jaké digi máte ve více (dvou, tří, ... ) kusech. Jedny NOSky ve sbírce a další na nošení. 😄

 

Neříkej, klidně tam takový nový tématický týden v pondělí přidám. A tak mě napadá, že bych tam měl docela dost, co dát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...