Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Jo, je to standard. A v případě těch tvých už se možná blíží výměna. Výrobce udává pět let. Já jsem je na jaře 2017 koupil s právě vyměněnou baterkou. Na druhou stranu jsem je prakticky vůbec nepoužíval, takže by teoreticky mohla vydržet dýl než obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi prirustek,zajimavy modul,jen to stelovani je mi zahadou,bud nejaka zavada,nebo nevim.Dolni cudlik v modu kdyz jsou zobrazeny vteriny tak ladi hodiny,v modu kdy je zobrazen datum tak steluje dny v mesici,horni cudlik prehazuje mody tyto dva mody,zapusteny prostredni cudlik steluje v kombinaci s dolnim minuty.Ale to ty hodinky nemu nosit,kdyz kazdym zmacknutim dolniho cudliku je rozesteluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, ten modul znám a mám v několika hodinkách. Ale tyto Meister - Anker jsem v životě neviděl! To je bomba. Ty moje Meister - Anker jsou z roku 1975 a ještě nemají ani světlo. Nařizování už nevím, jak je, až budu mít některé v ruce, tak to vyzkouším.

P1018476.JPG.deb6ffaada2de8f1dd3a4d6ad4bc991a.JPGP3301402.JPG.4bdec92a14e377f170006a7f5aa0b8c2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...