Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Kontrolní otázka (hlavně pro Gomba, protože ten je asi má):

Kam patří pérko k budíku u modulu v těchto hodinkách? (V jedněch je jiný modul, tak u toho je mi to jasné a doufám, že Gombo nemá právě ty...) Jedná se o modul na obrázku.

P1016016.thumb.JPG.34a81773eeda0882dce80ff2db8e4298.JPGP1016019.thumb.JPG.9e669881b1f31371a7b87727b6295320.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi neplánovaně a dokonce v našich luzích a hájích, podařilo ulovit tenhle skvost!

Casio TC 600 ve skvělém stavu

Dotyková kalkulačka, timer, stopky, čtyři budíky, dual time, prostě ultimátní vintage casio:-)

Vše funguje perfektně až na číslo 3 na dotyku... Mám se k vůli tomu pouštět do rozborky? Může to být nějaká blbost?

P3040001.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, siwi napsal:

Psal jsm to už před lety jednou v zimě, když jsem měl nostalgickou náladu. 

Jo... A až tě ta digi vlna pustí a budeš se svých úlovků zbavovat, ty Seika bych asi chtěl :) 

Tak zrovna dneska sem si říkal, že jestli mě časem ta digi vlna pustí a budu rozprodávat, tak zrovna tyhle Seika si stopro nechám:-) Jsou fakt povedený, i když funkčně proti třeba Marlinům nic moc, dyzajnově pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modul 80 je inovovaný modul 81. 81 se vyráběl od července 1979 a 80 od listopadu 1980. Vedle sebe jsem je zatím neporovnával, ale konstrukčně budou podle mě úplně stejné, akorát mají rozdílné technické parametry. Přestože mají oba životnost baterie stanovenou na 5 let, v číslech má větší spotřebu ten novější (2,1 vs. 1,6, ale nevím jakých jednotek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...